2020 09 03

Parodoje „Studijos 2020“ – moksleiviškų verslų mugė

„Lietuvos Junior Achievement“ informacija

Ekonominio švietimo ir verslumo ugdymo organizacija „Lietuvos Junior Achievement“ parodoje „Studijos 2020“ kviečia moksleivius ir mokytojus apsilankyti Sostinės jaunųjų bendrovių eXpo – dar mokykloje verslus kuriančių moksleivių mugėje.

Renginyje varžysis ir savo kurtus produktus parduos bei vystomas paslaugas pristatys net 52 geriausias ir įdomiausias verslo idėjas plėtojančios Vilniaus miesto ir rajono bei kitų Lietuvos miestų ir regionų jaunosios bendrovės. Mugėje jus pasitiks ir dar mokyklos suole sukaupta patirtimi dalinsis daugiau nei 200 inovatyvius technologinius sprendimus siūlančių, įvairias socialines bei bendraamžių problemas sprendžiančių, aplinkosaugą skatinančių ir tvarumą akcentuojančių jaunųjų antreprenerių. Renginyje taip pat galėsite apsilankyti mokykloje verslo imtis bei savo tikslų siekti paskatinsiančiose diskusijose, kuriose Lietuvoje puikiai žinomi žmonės dalinsis savo mintimis, kaip vertingai mokykloje praleistas laikas gali akseleruoti karjerai realiame pasaulyje.

 

PROGRAMA:

VASARIO 6 D., KETVIRTADIENIS

10:30 – 14:00 val. Sostinės jaunųjų bendrovių eXpo 2020

VIETA: 2 parodų salė

 

12:50 – 13:35 val. diskusija: Ar apsimoka mokykloje „žaisti“ verslą?

Čia ne Niujorkas ir ne jo „Wall Street’o“ vilkai. Čia ir ne Silicio slėnis, ir ne tūkstančius startuolių užauginęs ir dar tiek pat inovacijų į pasaulį paleidęs amerikietiškas garažas. Čia – lietuviška mokykla. Joje kuriami verslai – tai pasibandymas, žaidimas, sako skeptikai.

Palaukit, skaičiai kalba ką kitą. Vien tik nuo šių mokslo metų pradžios daugiau nei 200 mokykloje moksleivių vystomų verslų išplatino per 10 000 akcijų ir pritraukė net 25 000 eurų investicijų. Praktinis verslumo ugdymas pamatuojamai atsiperka valstybei ir tai nebe nuomonė, o faktas, tad kodėl kiekvienas vyresniųjų klasių mokinys vis dar neturi galimybės mokykloje įkurti savo verslo?

Diskusijos dalyviai:

Kristijonas Bartosevičius – aktorius, kultūros antrepreneris, vadybininkas, ekonomikos mokytojas ir „Lietuvos Junior Achievement“ tinklo narys;

Domantas Kancleris – verslininkas, kūrybos namų „SCUARE” bendraįkūrėjas, prodiuseris ir dronų operatorius;

Rokas Galvonas – Lietuvoje jauniausias virtuvės šefas ir „Roko virtuvė” įkūrėjas.

Diskusiją moderuos „Lietuvos Junior Achievement“ alumni Gerda Prakopimaitė.

VIETA: 5.1 konferencijų salė, II aukštas, įėjimas iš 5 salės ekspozicijos

 

VASARIO 7 D., PENKTADIENIS

13:45 – 14:30 val. pokalbis: Patarimai mano jaunesniajam, dar mokykloje besimokančiajam Aš

Ką šiandieną sutikęs save mokykloje sau pasakytų ir kokį patarimą duotų dabar visų garbinamas socialinių tinklų dievukas? Ar savo vertę konkrečioje srityje įrodęs jaunas profesionalas? O ką sau pasakytų savo bendrovę vystantis verslininkas? Tai nuoširdus Lietuvoje puikiai žinomų žmonių, verslininkų, visuomenininkų, savo sričių profesionalų pokalbis su savimi ir su jumis – moksleiviais. Patarimai apie tai, kaip vertingai mokykloje praleistas laikas gali akseleruoti karjerai realiame pasaulyje. Apie tai – kaip dar mokykloje pradėti siekti savo tikslų.

Diskusijos dalyviai:

Benediktas Gylys – verslininkas, knygos „Bitonomija. Įvadas į pirmą milijoną internetu“ autorius, Benedikto Gylio paramos fondo įkūrėjas;

Lukas Keraitis – freelanceris, radijo ir TV laidų bei podkastų vedėjas ir grupės „Abudu“ bosistas.

Diskusiją moderuos žinių ir TV laidų vedėja, žurnalistė Ugnė Siparė.

VIETA: 5.1 konferencijų salė, II aukštas, įėjimas iš 5 salės ekspozicijos

 

Daugiau informacijos apie „Lietuvos Junior Achievement“ renginius parodoje „Studijos 2020“ galite rasti ČIA.

 

Sudominome? Esi 9-12 klasių moksleivis? Pradėk savo verslą dabar. Programa „AcceleratorX“ supažindins ir išmokys tave, kaip tai padaryti. Nuo verslo plano kūrimo iki paslaugos ar produkto pristatymo ir pardavimo. Reali įmonė, realus pasaulis, realūs pinigai. Daugiau apie programą: http://lja.lt/ja-acceleratorx/

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.