2022 10 04

Parodoje susipažinkite su unikaliais obuolių acto skoniais ir savybėmis

Oksos – natūralūs obuolių sidro actai, brandinti ąžuolo statinėse pagal senąsias tradicijas su acto motinėle. Parodos lankytojams pristatysime unikalų ir drąsų asto asortimentą  – Oksos su rožėmis, žemuogėmis, avietėmis ir net levandomis.

Oksos gimtinė – Žemaitija, senovės žemaičių kalba „Oksos“ reiškia „actas“, o šio acto istorija prasidėjo ieškant natūralių būdų kovoti su nuovargiu.

„Išbandžiau iš senolių paveldėtą acto gamybos būdą – brandinau obuolių sidro actą natūraliose ąžuolo statinėse, su „acto motinėle“, stebėjau, kaip actas veikia savijautą, domėjausi, kaip acte esantys natūralūs mineralai įtakoja organizmo veiklą.

Taip gimė įvairių skonių Oksos actų šeima ir šiandien galime drąsiai teigti, kad sugebėjome ne tik įgalinti žinomas, bet ir atskleisti naujas acto savybes bei skonius“, – pasakoja Artūras Šorys, „Oksos“ gamintojas.

Oksos actai skirti ne tik kulinarijai (salotoms, sriuboms, konservavimui) bet ir geros sveikatos profilaktikai ir net grožio procedūroms. Pvz. Oksos su rožėmis specialiai pilstomas į patogius 100 ml buteliukus ir jau spėjo pelnyti puikius klienčių atsiliepimus naudojant veido, plaukų priežiūroje.

Su meile rankiniu būdu gaminamas obuolių sidro actas turi tautinio paveldo sertifikatą, jo galima įsigyti mugėse, parodose, taip pat elektrininėje parduotuvėje www.oksos.lt.

Parodoje „Taste Vilnius Horeca“ apie Oksos savybes ir vartojimą Jums mielai papasakos ir į kausimus atsakys Artūras Šorys, Oksos gamintojas.

 

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.