2020 10 02

Parodoje TASTE VILNIUS HORECA 2020 įsigyk 2019-ais ir 2020-ais metais išleistus žurnalo „Geras skonis“ numerius

Parodoje TASTE VILNIUS HORECA 2020, visi besidomintys maistu, gėrimais, stalo kultūra ir restoranų naujienomis galės įsigyti visus 2019-ais ir 2020-ais metais išleistus žurnalo „Geras skonis” numerius.

Žurnalas „Geras skonis” – Lietuvos veidas gastronomijos, gėrimų ir stalo kultūros srityse. Žurnalas atstovauja Lietuvos įmonių interesams bei reprezentuoja Lietuvą kaip kultūringą ir pažangią valstybę.

Visa „Gero skonio” veikla nukreipta į išsilavinusį, plataus akiračio, visuomeniškai aktyvų visuomenės pilietį, kuris rūpinasi savo gyvenimo kokybe: jam svarbu vartojimo kultūros išmanymas, jis palankiai vertina naujoves, siekia gero skonio savo kasdienybėje. Čia skaitytojas supažindinamas su kokybiškais ir stilingais produktais. Profesionalūs straipsniai padeda išsirinkti geriausią paslaugą iš visų siūlomų variantų ir patirti vartojimo malonumą. Žurnale pristatomos iškiliosios Lietuvos ir pasaulio asmenybės bei jų gyvenimo ir vartojimo filosofija, aukštesnės vartojimo kultūros ugdymas, ekspertų ir rinkos lyderių nuomonės, žymiausių profesionalų komentarai, pristatomi geriausi pasaulio bei Lietuvos restoranai ir viešbučiai. Svarbiausi kriterijai, kuriais remiamasi ruošiant specializuotą žurnalą – informatyvumas, profesionalumas ir objektyvumas.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.