2020 10 02

Parodoje TASTE VILNIUS HORECA 2020 susipažink su JOKADO prekės ženklo pristatomais aprangos ir avalynės produktais restoranų, viešbučių bei administracijos darbuotojams

JOKADO specializuojasi į restoranų, viešbučių bei administracijos darbuotojų aprangą bei avalynę. Įmonė pasiruošusi įvykdyti specialus užsakymus – nuo logotipų siuvinėjimo ant drabužių iki firminio stiliaus sukūrimo. Kiekvienais metais, bendradarbiaudami su Lietuvos dizaineriais, JOKADO pristato klientams šiuolaikines tendencijas atitinkančius gaminius. Kartu su Robertu Kalinkinu ne pirmus metus bendrai kuria modernią aprangą, atsižvelgiant į patogumą, judesį bei dinamiką specifiniame darbe ir aplinkoje.

JOKADO savo produkciją ir modelius pristatys artėjančioje TASTE VILNIUS HORECA 2020 parodoje. Taip pat, busaukščiausias technologijas atitinkantys tekstilės gaminiai, darbo apranga viešbučiams, restoranams, medicinos įstaigoms bei gamybinėms įmonėms.

 

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.