2020 09 01

Parodoje UNIDENTAS pristatys partnerių – užsienio odontologijos industrijos gamintojų – naujoves, lankytojai galės pasikonsultuoti su specialistu odontologijos klausimais

Unidentas atstovauja daugelį didžiausių pasaulio odontologijos industrijos gamintojų, tokių kaip 3M, GC, Densply/Sirona, Tokuyama, Morita, Voco, Alliage/Gnatus, Inibsa, DFVasconcellos, Larident ir t.t. Unidentas UAB – lietuviško kapitalo įmonė, kuri prieš trejus metus pradėjo veiklą Latvijoje, įkurdama įmonę Unidentas SIA. Taip pat UNI Akademijos vardu yra pastoviai vykdomi profesiniai mokymai odontologams Lietuvoje ir Latvijoje. Unidentas UAB tiekia odontologams beveik viską, ko reikia kasdienei praktikai: odontologinę įranga, mikroskopus, smulkius odontologijos aparatus, instrumentus, dantų implantus, odontologines medžiagas tiesioginėms ir netiesioginėms dantų restauracijoms, vietinius anestetikus, burnos higienos priemones. Šioje parodoje bus pristatomos Unidento partnerių – užsienio odontologijos industrijos gamintojų – naujovės. Unidento stende bus partnerių atstovai bei odontologas, galintis profesionaliai konsultuoti lankytojus odontologijos klausimais.

Rugsėjo  27 d. (penktadienis) 11:00–11:45 val. ir rugsėjo 28 d. (šeštadienis) 11:00–11:45 val. atviroje konferencijų erdvėje vyks Unidento paskaitos tema „Odontologijos industrijos naujovės kasdienei praktikai“. Lektorė dr. Žana Sakalauskienė. Bus kalbama apie naujoves nuo revoliucinės dantų plombavimo technologijos, keičiančios odontologų darbo įpročius supaprastinant procedūrą, iki 3D galimybių kasdienėje odontologo praktikoje, taip pat apie tai, kaip galima sutaupyti teisingai pasirenkant aukštos kokybės gaminius už mažesnę kainą bei apie UNI Akademijos rengiamas mokymo programas odontologams. Visa renginių programa: https://bit.ly/31e8dWg.

Daugiau informacijos apie dalyvį: www.unidentas.lt

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.