2020 10 05

Parodos BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS 2018 konkursas

Po ketverių metų pertraukos nuspręsta parodoje BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS atnaujinti tradicinį dizaino konkursą.

Žvelgiant į praeitį, paroda „Baldai“ atliko labai svarbų vaidmenį sustiprinant ir išryškinant Lietuvos baldų pramonės pastangas dizaino ir kokybės priemonėmis vystyti verslą.

Parodos salės tapo ne vien kolegų susitikimų vieta, bet ir konkurencijos arena. Kasmet eksponuoti vis nauji projektai, ne vien gerai žinomi, bet ir perspektyviniai modeliai, taip siekiant išsiaiškinti ir kartu formuoti parodos lankytojų – potencialių pirkėjų – skonį ir pasirinkimus.

Labai svarbus šiame kontekste buvo tradicinis parodos baldų dizaino konkursas. Pergalės jame tapo pirmuoju laipteliu į profesinę sėkmę daugeliui jaunų dizainerių, o didžiosioms baldų įmonėms padėjo susikurti dizainu paremtą verslo struktūrą ir sustiprinti konkurencingumą.

Keičiantis verslo aplinkai, paroda taip pat kito. Didieji gamintojai susitelkė į eksporto rinkas, tad jų vietą ekspozicijų salėse užėmė naujos, mažesnės, lankstesnės kompanijos, puikiai prisitaikiusios prie šalies vidaus rinkos poreikių, ir tuo pat metu nenorinčios konkuruoti vien kaina.

Būtent į šias įmones ir jų specialistus krypsta žvilgsnis kalbant apie Lietuvos baldų dizaino ateitį. Ir būtent joms yra skirtas šiemet vėl atgimęs dizaino konkursas. Jo tikslas – sukurti platformą kokybiškų baldų dizaino sprendimų atradimui ir viešinimui, išskirti ir atkreipti visuomenės dėmesį į gero dizaino pavyzdžius ir vėl atnaujinti diskusiją apie tai, kaip paskatinti gero dizaino panaudojimą baldų pramonėje, dizainerių ir verslo bendradarbiavimą.

BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS yra pirmiausia profesionalams skirta paroda, kuri kartu yra ir itin populiari visuomenėje. Šiandien ir baldų pramonės atstovams, ir galutiniams jų produkcijos pirkėjams dizainas tampa lemiančiu sėkmės ir apsisprendimo faktoriumi. Kviečiame artėjančioje parodoje spalio 11-14 d. parodyti, ką turime geriausio, įvertinti vieni kitų pasiekimus ir sužinoti ne tik profesionalios tarptautinės vertinimo komisijos, bet ir lankytojų nuomonę. O norint dar didesnio dėmesio savo produkcijai – dalyvauti dizaino konkurse!

Atnaujintam dizaino konkursui jau dabar galima pateikti baldus ir kitus interjero elementus, numatomus eksponuoti parodos BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS dalyvių stenduose. Vėliausia paraiškų pateikimo data – 2018 m. spalio 8 d.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.