2022 03 18

Augimo mąstysena pokyčiu metu

Kovo 30 d.  parodoje MOKYKLA 2022 pranešimas „Augimo mąstysena pokyčiu metu“.

Kai pasaulyje be perstojo vyksta pokyčiai, klausimas, o kiek keičiamės mes? Gyvename pokyčių laiku ir dažnu atveju greitis prisitaikyti ir būti lanksčiam yra svarbūs įgūdžiai. Ne veltui Pasaulio ekonomikos forumas gebėjimą mokytis įtraukė į įgūdžių dešimtuką, reikalingų darbo rinkoje 2025 metais. O ką tai reiškia šiandien ir vakar?

Augimo mąstymo lavinimas – tai būdas geriau pažinti savo galimybes, jas plėsti. Susitikime pažinimui ir plėtrai.

Pranešimą skaitys Loreta Pivoriūnaitė. Vilniaus verslo kolegijos lektorė ir koučerė.

Vidinio produktyvumo didinimo konsultantė praktikė Loreta yra mokymų modulio „Own Your Energy Everyday“ programėlėje „Emotika“ autorė, dėsto Vilniaus verslo kolegijoje ir dirba su studentais „Team Academy“ koučingo būdu. 2020 metais baigė „The Resilience Institute“ ir yra akredituota atsparumo koučerė. Loreta turi daugiau nei 10 metų tarptautinės patirties dirbdama su įvairaus požiūrio ir kultūrų auditorijomis Europoje ir Azijoje. Taip pat Loreta yra Search Inside Yourself Leadership Institute (SIYLI) programos „Search Inside Yourself“ absolventė. Pranešėjos straipsnių ir įžvalgų yra pasirodę The Thrive Global, The Lifehack, Nordic Business Report, Bzn Start, Raktas asmeninio augimo, lyderystės temomis.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.