2020 10 02

Parodos naujovė – renginys visoms moterims COSMO DIENA.

Balandžio 9 diena, sekmadienis

Konferencijų salė 5.1., nuo 11.00 iki 14.00 val.

Renginio viešnia – Grožio salono „Studio M” įkūrėja ir vizažo meistrė Milita Daikerytė kartu su savo komanda demonstruos naujausius plaukų kirpimus ir makiažo tendencijas ir patars kaip susikurti patrauklų įvaizdį.

Renginyje taip pat dalyvaus žinomi fotografai, stilistai ir visažistai, kurie dalinsis patarimais, kaip fotografuojantis gauti geriausią rezultatą, kalbės apie „selfie“ reikalus, aptars makiažo ir stiliaus tendencijas.

 

Programa:

Makiažas: 11 -~12.30 val. vizažo meistrės seminaras apie tai, kurios detalės svarbiausios kuriant dieninį makiažą, patarimai, kaip pačiai, nesilankant salone pasidaryti profesionalų makiažą + parodomosios pamokos ant modelio.

Plaukai: 12.30 – ~ 13.15 val. „Studio M” plaukų meistrės pasakoja apie naujausias tendencijas + trumpi mokymai, kaip susitvarkyti plaukus neįpareigojančiai progai + patarimai + praktiškai demonstruojami keli šukuosenų variantai, įskaitant ir šukuoseną transformerį (kas tinka vakarui, tinka ir dienai – ir atvirkščiai).

Makiažas+Plaukai – DELFI TV Live (Cosmopolitan Facebook)

Foto: 13.15 – 14 val. diskusija, kurioje Milita pasakos apie makiažo subtilybes, jei jis atliekamas fotosesijai, „Fotogenijų” fotografė Simona Bekupė pasakos apie fotografavimosi specifiką, geriausius/blogiausius kampus, „Panelės” stilistė Miglė Kazėnaitė – apie stilių – kokie drabužiai gerai atrodo kadre, o kokių verčiau nesirinkti.

Foto – DELFI TV Live (Panelė)

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.