2020 09 01

Pasaulio virtuvė

Paskanauti įvairių šalių patiekalų norime tikriausiai visi. Kelionės tam tobulai tinka, bet ką daryti, jei nėra galimybių išsiruošti į kelionę?

Kviečiame apsilankyti Baltijos maisto ir gėrimų parodos BAF 2018 naujoje erdvėje PASAULIO VIRTUVĖ. Čia bus galima paskanauti gruziniškų patiekalų, egzotiškų mėsainių su kengūriena, paragauti Tekančios Saulės šalies virtuvės patiekalų, sukirsti gerą burgerį ar pasimėgauti tradiciniu štrudeliu.

Erdvės PASAULIO VIRTUVĖ dalyviai:

EURIBIJA nustebins net ir didžiausius gurmanus – kvies paragauti kengūrienos, zebrienos, krokodilienos, Australijos šernienos ir geriausios pasaulyje „Wagyu“ jautienos.
Japonų restoranas Kaskasakè Spaudos įvardintas kaip „nekukliai geras azijietiško maisto taškas sostinėje”, restoranas Kaskasakè tris dienas veiks parodoje ir stebins japoniško maisto interpretacijomis.
NEPAPRASTAS MAISTAS Meistras Darius Lileikis kvies atrasti Azijos skonius, o skambiausia skonio nata – jo nepakartojamas uzbekiškas plovas.
KACĖS VIRTUVĖLĖ Pirmasis Lietuvoje namų restoranas, jūros gėrybių ir kitų skanumynų  rojus, sulaukęs didžiausių klientų simpatijų, trims dienoms persikelia į Vilnių. Būtina išragauti.
DALELĖ GRUZIJOS visi mėgstamiausi Sakartvelo skoniai ir patiekalai.
DEMANDA gardaus maisto restoranėlis ant ratų kviest atrasti iš Azijos atkeliavusią kepimo technologiją tandyrą (tandoori).
RATUOTI MĖSAINIAI visada madingi, visada skanūs ir kas kart kitokie burgeriai.
PŪKIO MANUFAKTŪRA kvies ragauti štrudelio, gardaus ir aromatingo tradicinio austriško vyniotinio, kurio principas – labai plonai rankomis iškočiota tešla ir daug įdaro.

 

Iki pasimatymo PASAULIO VIRTUVĖS erdvėje!

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.