2023 12 20

Pasiūlymai kelionių patirčių kolekcionieriams VšĮ „Keliauk Lietuvoje“ stende: virtualios realybės ir gyvo meno seansai

„Geriausios istorijos yra tos, kurias patiriame patys“, – skelbia nacionalinė turizmo skatinimo agentūra VšĮ „Keliauk Lietuvoje“ ir kviečia aplankyti išskirtiniams potyriams dedikuotą stendą 11-oje tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje ADVENTUR 2024. Jame – unikali galimybė pakeliauti bei patirti Lietuvą kitaip: pamatyti specialiai NATO viršūnių susitikimui sukurtą virtualios realybės filmą, o taip pat šios patirties fragmentų perkėlimą į realybę seansų su menininku metu.

Virtualios realybės „kino teatras“ VšĮ „Keliauk Lietuvoje“ stende bus atvertas visas tris parodos dienas. Lankytojai be išankstinės registracijos ar papildomo mokesčio galės išbandyti kelionę, į kurią leidosi ir NATO viršūnių susitikime dalyvavę žurnalistai iš viso pasaulio. 11 minučių skrydį per Lietuvą meno, muzikos ir pasakojimo pagalba sukūrė VšĮ „Keliauk Lietuvoje“, kartu su „Auksinio scenos kryžiaus“ laureatais režisieriumi Aleksandr Špilevoj ir kompozitoriumi Mantvydu Leonu Pranuliu, bei įgyvendino su inovatyvių sprendimų kūrėjais UAB „Iron Cat“. Jausminę kelionę įkvėpė tokios vietovės kaip Aukštumalos pelkė, Vilniaus senamiestis, Trakų pilis, Kirkilų apžvalgos bokštas, Raganų kalnas, Palūšės bažnyčia, kt. Kai kurie šio filmo fragmentai peržengs virtualios realybės pasaulio ribas – menininkas Vladimir Ionov (Vavova) lankytojų akyse, pasitelkdamas meninės raiškos priemones, juos atkurs gyvai piešdamas ant stendo sienų. Šiuo metu menininkas gyvena ir kuria Vilniuje, tačiau yra praleidęs nemažai laiko Visagine: įgyvendino gatvės meno projektus miestui ir apie miestą.

Stende rasite ir patarimų, kaip keliaujant po Lietuvą atrakinti kuo įvairesnes patirtis. Atrasti turtingą praeities palikimą ir verdantį kultūrinį gyvenimą padės pažintinis turizmas, ypatingą ryšį su gamta – gamtos bei aktyvaus turizmo pasiūlymai, kūno ir sielos stiprinimo ritualus bei terapiją – sveikatinimo turizmo galimybės.

PROGRAMA VšĮ „KELIAUK LIETUVOJE“ STENDE:

Sausio 26 d. (penktadienis):
10-18 val. – virtualios realybės filmo „Lietuva – patirtis, kuria norisi dalintis“ demonstravimas;
10-18 val. – gyvo meno seansai su menininku Vladimir Ionov (Vavova);

Sausio 27 d. (šeštadienis):
10-19 val. – virtualios realybės filmo „Lietuva – patirtis, kuria norisi dalintis“ demonstravimas;
10-19 val. – gyvo meno seansai su menininku Vladmir Ionov (Vavova);

Sausio 28 d. (sekmadienis):
10-16 val. – virtualios realybės filmo „Lietuva – patirtis, kuria norisi dalintis“ demonstravimas;
10-16 val. – gyvo meno seansai su menininku Vladmir Ionov (Vavova).

 

     

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.