2021 03 22

PELENĖS PARODOJE | Aromáma – aukštos kokybės aromaterapinė kosmetika visai šeimai!

Šeimos įkurta įmonė valdo prekės ženklą Aromáma ir gamina aukštos kokybės aromaterapinę kosmetiką visai šeimai. Visos produktų receptūros sukurtos Lietuvoje, mylinčios mamos ir ilgametės aromaterapijos praktikės Giedrės Veličkienės. Produkcija gaminama rankomis, privačioje laboratorijoje Kaune, kurioje įdiegta „Gerosios gamybos praktikos” sistema.

Aromáma linijoje šiuo metu yra daugiau, kaip 80 skirtingų gaminių, tarp jų – ekologiški eteriniai ir augaliniai aliejai, hidrolatai, aromaterapiniai mišiniai ir kosmetika su eteriniais aliejais veido, kūno odos priežiūrai, masažui, plaukų priežiūros priemonės, tarp jų ir „Rinkis prekę Lietuvišką 2019” aukso medaliu apdovanota aliejinė, stiprinamoji plaukų kaukė „Nuostabioji Rozmari”, bei „Rinkis prekę Lietuvišką 2020” aukso medalio laimėtojas „Deivių rankų kremas”. Asortimente taip pat rasite aromaterapinių žvakių, levandų pagalvėlių, nepaprastai aromatingų džiovintų levandų puokštelių iš Provanso, rankų darbo, medinių dėžučių eteriniams aliejams. Geriausiai klientams žinomas ir labiausiai perkamas linijos produktas – aromaterapinis mišinys nosies priežiūrai „Baubukas”.

Aromáma taip pat yra vienas didžiausių Lietuvoje eterinių aliejų garintuvų importuotojų ir tiekėjų.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.