2021 04 22

PELENĖS PARODOJE | „Beaute de Cell Advanced“ Pažangusis Kūno Kremas!

Pažangus ir nepaprastai švelnus „Beaute de Cell Advanced“ raminamasis kūno kremas – tai geriausias jūsų draugas bet kokiu sezonu, kuris ne tik drėkins, maitins bet ir palaikys švytinčia jūsų odą.

Sudėtyje esančios natūralios veikliosios medžiagos, tokios kaip palmitolio oligopeptidas, sanghwang grybų ekstraktas, alavijų lapų sultys, bijūnų ir batato šaknies ekstraktai, žaliosios arbatos sėklų aliejus, argano medžio riešutų aliejus, keramidai 3 nuramins, pamaitins, palaikys drėgmę bei atkurs odos stangrumą ir elastingumą.

Tai kremas turintis gydomųjų savybių, kuris šalina hiperpigmentaciją,  išlygina odos atspalvį, šiurkštumą, šerpetojimą, odos nelygumus, netgi nėštumo metu susidariusias strijas.

DraCell yra naujos ketvirtos kartos Bio-kosmetika iš Pietų Korėjos, kuri jau daugelį nustebino ir tapo kasdieniniu geriausiu draugu.

 

Tai kosmetika, kurią rekomenduoja draugai.

Šį nuostabų kūno kremą ir visą veido kosmetika galima įsigyti mūsų svetainėje adresu: www.dracell.lt

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.