2021 03 15

PELENĖS PARODOJE | „Bee Professional” pademonstruos gausų asortimentą bei pristatys naujienas!

„Bee Professional” – tai profesionalams skirta UV gelių nagams linija, pagaminta Europoje. Profesionali kosmetika, kurią naudoja meistrai, tačiau tiks ir mėgėjams. Juk visi norime geriausiu rezultatų!

Platus asortimentas, kurį sudaro: maskuojamieji ir skaidrūs geliai, polygeliai, baziniai sluoksniai (maskuojantys ir skaidrūs),  viršutiniai gelio sluoksniai, spalvoti geliniai dažai, geliniai lakai (Queen Bee gelis lakas – aukštos kokybės, sodrios pigmentacijos, tik vienas sluoksnis ir greita polimerizacija). Taip pat  asortimente galite rasti plastikinių formelių nagų priauginimui, prijuosčių darbui, profesionalių dildžių meistrams bei galutiniams vartotojams. „Bee Professional” pagalvojo apie Jūsų rankų bei nagų grožį ir sukūrė parfumuotų bei gydomųjų aliejų nagams ir nagų odelėms, rankų ir kūno losjonus.  Atsižvelgiant į klientų poreikius  „Bee Professional” siūlo  geriausią kainos ir kokybės santykį!

“Bee Professional” prekės ženklas gerai žinomas visoje Lietuvoje ir užsienyje. UAB IRVINA siūlo aukščiausios kokybės priemones profesionalams, o 2018 metais organizacija buvo išrinkta viena iš TOP įmonių (patvirtinta Rekvizitai.lt)! Įmonės tolimesnė vizija bei tikslas – augti toliau. Suteikti klientams kuo didesnį pasirinkimą profesionalios „Bee Professional“ kosmetikos asortimente.

PELENĖ parodos metu organizacija pažada atsakyti į visus Jums aktualius klausimus, pademonstruoti turimą asortimentą bei pristatyti naujausius „Bee Professional“ produktus. UAB IRVINA supažindins su šia linija visus dar smalsaujančius ir neišdrįsusius jos pabandyti. Tam bus puiki proga, nes tik parodos metu bus taikomos specialias nuolaidas!

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.