2021 08 17

PELENĖS PARODOJE | Erdvė profesionalams, UAB ONmacabim – NAUJIENA LIETUVOJE!

Izraelio bendrovės ONmacabim sėkmę lėmė efektyvus unikalių Judėjos dykumos vaistinių žolelių naudingųjų savybių panaudojimas pasitelkiant pažangiausias šiuolaikinės kosmetikos pramonės technologijas.

Preparatų ir procedūrų protokolų kūrimo principai sujungia biotechnologijų ir nanotechnologijų naujoves su šimtmečiais kaupta Izraelio gydomųjų augalų naudojimo išmintimi ir leidžia efektyviai apsisaugoti nuo agresyvių išorinių veiksnių, įgyvendinti aukštos kokybės programas kovoje su odos pokyčiais bei funkcionavimo sutrikimais dėl amžiaus, iškeliant svarbiausią tikslą – išsaugoti natūralų odos grožį, kurio šaltinis yra gera sveikata. Preparatuose naudojami natūralių augalų ekstraktai didelėmis koncentracijomis, kas užtikrina optimalų jų veikimo efektyvumą.

Mokslinis požiūris, saugumas ir tinkamai parinkti komponentai leidžia naudoti ONmacabim kosmetiką ne tik grožio specialisto kabinete bet ir namuose.

Apart prausiklių, tonikų, kremų, serumų ir kaukių ONmacabim asortimente yra busterių (preparatų savybių stipriklių) ir biokoncentratų linijos, profesionalių pilingų ir neinjekcinių mezoperapijos kokteilių linijos, kurios padės grožio specialistui išspręsti net pačias sudėtingiausias odos problemas.

Be to ONmacabim asortimente yra  injekcinės mezoterapijos kokteilių linija ONmed.

ONmacabim kosmeceutika – tai kosmetikos priemonės su farmaciniu veiksmingumu!

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.