2021 03 16

PELENĖS PARODOJE | „HAYEJIN“ – atskleisti natūralaus grožio spindesį!

„HAYEJIN“ YRA KORĖJIETIŠKAS POSAKIS, KURIS REIŠKIA: „Širdis – tokia pat gili ir nuostabi kaip dangus.“

HAYEJIN yra veido priežiūros kosmetikos ženklas, užliejantis odą gamtos esencija su natūralios kilmės augalinėmis medžiagomis, kuriose slypi gryna, natūrali dangaus energija. Harmonija su šia gamtos energija užtikrina optimalią odos pusiausvyrą.

 

 „HAYEJIN“ PASKIRTIS – ATSKLEISTI NATŪRALAUS GROŽIO SPINDESĮ

„Jūsų oda turi būti visų svarbiausia“

HAYEJIN kosmetikai pasitelkiamas gamtos grynumas ir sukuriamos švelnios priemonės, kuriomis motina su dukra gali keistis ir dovanoti viena kitai. Priemones stengiamasi gaminti iš natūralios kilmės medžiagų, naudojant kuo mažiau dirbtinių cheminių sudedamųjų dalių, kad jūsų oda galėtų visiškai išnaudoti gamtos grynumą ir galią. Sudėtyje sumažinta naudojamų cheminių medžiagų kiekis, kartu prisidedant prie gamtos gerovės, kad jūsų oda pasisemtų iš jos tai, kas geriausia.

PREKIŲ ŽENKLO ISTORIJA

Blessings from Nature

Gamtai būdingas gyvybingumas klesti bet kokioje aplinkoje su tokia didinga jėga, kuri sukuria natūralios tvarkos pojūtį. HAYEJIN kuria gamtos įkvėptą kosmetiką, nes tiki, kad joje slypintis natūralus gyvybingumas, kuriam būdinga harmonija ir pusiausvyra, suteikia apsaugą ir grožį.

Kaip žemės, saulės, vandens ir vėjo harmonija bei pusiausvyra puoselėja gėlių augimą ir grožį, taip ir HAYEJIN kosmetika tinka visų tipų odos grožiui atskleisti.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.