2021 03 15

PELENĖS PARODOJE | I.E.S.A tikslas – vienyti blakstienų ir antakių meistrus!

I.E.S.A asociacija įsteigta atsiradus poreikiui suvienyti aukštus darbo standartus sau keliančius Lietuvos blakstienų priauginimo ir laminavimo, bei antakių korekcijos specialistus, siekiančius nuolat tobulėti, semtis žinių bei norinčius tomis žiniomis dalintis.

Siekiant bendro tikslo ir populiarinant blakstienų ir antakių stilistų profesiją, I.E.S.A užtikrins, kad būsimi ir esami visi šie meistrai gautų ne tik naujausią mokymų informaciją, bet ir gebėtų atlikti kokybiškas paslaugas bei vesti mokymus.

Tam, kad meistras būtų rekomenduojamas, reikia daugelio asmeninių savybių, tokių kaip komunikabilumas, išsilavinimas ir pasiruošimas, puiki savijauta, o svarbiausia – nuolatinis kvalifikacijos kėlimas. I.E.S.A asociacija su nariais dirba visais aspektais, organizuoja konferencijas, stovyklas, kvalifikacijos kėlimo kursus, padeda marketingo klausimais. Kiekvieno meistro asmenybė, gebėjimas įsiklausyti, noras nuolat mokytis bei didelė motyvacija yra raktas į ilgalaikę, sėkmingą karjerą. Šie stilistai keliantys sau aukščiausius tikslus ir kokybės standartus, nuolat tobulinasi ir mokosi, todėl turi didelį klientų ratą, geba procedūras atlikti aukštesne nei rinkos kaina. Augdami patys didina savo tikslus ir siekius – įkuria akademijas, plečia savo veiklą, tampa treneriais, pranešėjais konferencijose, mokosi patys ir  moko kitus.

I.E.S.A yra vienintelė asociacija Lietuvoje, galinti vertinti blakstienų ir antakių trenerius tarptautiniu mastu bei suteikti akreditacijas. Todėl jie turi aukštesnių tikslų ir ambicijų, susisiek su mumis. Mes padėsime Tau tobulėti.

Šiandien I.E.S.A palaiko stiprius ryšius su aukščiausio lygio specialistais ir treneriais iš Ispanijos, Latvijos, Švedijos, Vokietijos, Jungtinės karalystės, Pietų Korėjos, Airijos ir kitų šalių.  Asmeninis tobulėjimas yra svarbiausias veiksnys lemiantis sėkmę darbe. Nuolatos augti ir tobulėti – tai yra Jūsų sėkmės kelio pagrindas. Vien tik Jūsų maži ir dideli sprendimai lems kokia bus Jūsų ateitis.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.