2021 03 31

PELENĖS PARODOJE | NASHI ARGAN ir FOUR REASONS prekių ženklų naujienos!

NASHI ARGAN – prekės ženklas, kuris išpildo visus šiuolaikinės moters poreikius. Kokybė, natūralumas, subtilus, minimalistinis pakuotės dizainas – tai tik keli atributai, kurie išskiria NASHI ARGAN plaukų priežiūros produktus nuo kitų prekių ženklų. NASHI ARGAN renkasi kosmopolitiškos, savimi pasitikinčios asmenybės, kurios pirmenybę skiria natūraliems, kokybiškiems produktams bei tokiems prekių ženklams, kurie yra artimi jų gyvenimo stiliui. …tačiau dažnai produktų pasirinkimą lemia tiesiog svaiginantis, elegantiškas NASHI ARGAN produktų kvapas!

 

Pradėjusi savo veiklą maždaug prieš 20 metų, FOUR REASONS dabar yra sėkmingiausias prekinis ženklas Suomijoje. Mes nesivaikom standartų ir nuoširdžiai tikim,  kad kiekvienas žmogus yra unikalus, kviesdami priimti save tokiu, koks esi. WE LOVE THE REAL YOU – toks mūsų šūkis.

Visi FOUR REASONS produktai yra 100% veganiški, o pakuotės pagamintos iš ekologiškų medžiagų.

 

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.