2021 03 25

PELENĖS PARODOJE | „OnlySmile“ dantų balinimo sistema

Kosmetinio dantų balinimo technologijos „OnlySmile“ efektyvumas slypi dantis balinančiame gelyje „OnlySmile“, kuriame yra vos 0,1 proc. vandenilio peroksido. Dantis balinantis gelis „OnlySmile“ yra aktyvuojamas naudojant LED lempas „OnlySmile Active Pro“ ir „OnlySmile Professional“. „OnlySmile“ technologija leidžia patogiai ir be jokio skausmo balinti dantis iki 9 atspalvių vos per 30 minučių nepažeidžiant emalio.

Dantis balinantis gelis „OnlySmile“ yra kosmetinis produktas, kuris išskirtinai veikia dantų paviršių ir švelniai bei efektyviai pašalina visus pigmentus nuo emalio paviršiaus. Dantis balinantis gelis „OnlySmile“ yra sukurtas ir gaminamas Vokietijoje laikantis visų kokybės, efektyvumo ir saugumo kriterijų ir pilnai atitinkant Europos Sąjungos direktyvą 2011/84/EU. „OnlySmile“ inovatyvi kosmetinė dantų balinimo technologija yra pripažinta visame pasaulyje ir be abejonės yra pats moderniausias ir saugiausias būdas įgauti stulbinančią šypseną.

„OnlySmile“ dantų balinimo sistema:

  • Momentinis rezultatas vos per 30 minučių;
  • iki 9 atspalvių balčiau;
  • Visiškai be skausmo;
  • Galima naudoti pakartotinai;
  • Kartokite bet kada. 

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.