2021 09 16

PELENĖS PARODOJE | Savo patirtimi dalinsis žinomas italų meistras I.Roselli

Rugsėjo 16-18 d. į Lietuvos parodų ir kongresų centre vyksiančią grožio industrijos parodą „Pelenė 2021″ tiesiai iš Italijos atvyks žinomas plaukų stilistas, „Upgrade” prekės ženklo įkūrėjas ir ambasadorius Iuri Roselli (Jurijus Roseli).

Iuri Roselli grožio industrijoje sukasi nuo 16 metų. Plaukų stilistui teko dirbti ir dalyvauti mados, kino, televizijos užkulisiuose, grožio konkursuose ir mokytis geriausiose mokyklose visame pasaulyje. Vienu savo karjeros etapu stilistas susipažino su biotechnologijų inžinieriais ir biologais, kurie suteikė daug informacijos apie plauką ir jo struktūrą, todėl Iuri pradėjo vystyti naują projektą – profesionalams skirtus, prekės ženklo „Upgrade“ prietaisus. „Upgrade“ produktai išsiskiria modernumu ir pažangiomis technologijomis – šio ženklo vystytojai vieni pirmųjų prietaisuose pradėjo naudoti infraraudonuosius spindulius, taip pat daugumoje prietaisų naudojamas retas mineralas turmalinas. Ne veltui„ Upgrade“ prekės ženklas plačiai žinomas net 18-oje Europos šalių, tarp kurių yra ir Lietuva.

“Aš labai džiaugiuosi pagaliau, po sunkių Covid pandemijos mėnesių, galėdamas sugrįžti į gyvus renginius ir susitikimus, – atskleidė žinomas Italijos plaukų stilistas, – tikiuosi mane pasitiks smalsumas, lankytojų ir dalyvių aistra susipažinti su industrijos naujovėmis: mūsų sektorius nuolatos ieško lengvai kasdieniame darbe pritaikomų naujienų”. Būtent rugsėjo 17 dieną jis surengs net 2 pasirodymus:

12:40 Iuri Roselli kartu su „Upgrade“ prekės ženklo ambasadore Lietuvoje Viktorija Siegel-Suodaitė pristatys išskirtinį linijos prietaisą – tiesintuvą ir garbanotuvą viename – „FreeStyle”, sukurdamas mažiausiai tris skirtingus įvaizdžius su vienu prietaisu. Avangardinio dizaino prietaisas sukurtas profesionalams, o jo koncepcija paremta idėja, jog su vienu prietaisu galite sukurti daugybę stilių bei naudoti skirtingas darbo technikas, kad išgautumėte Holivudines garbanas, laisvai krintančias bangas, suteiktumėte plaukams apimties ar juos ištiesintumėte.

16:40 Iuri Roselli pristatys karščiausias plaukų stiliaus tendencijas iš Italijos. Stilistas plaukų modeliams perteiks itališką temperamentą, skonį bei stilių. Kas tai bus, kviečiame būtinai atvykti ir pamatyti gyvai.

“Tai mano pirmas apsilankymas Lietuvoje: didžiuojuosi galėdamas pristatyti “Upgrade” prekės ženklo konceptą ir filosofiją Lietuvos grožio industrijos auditorijai“, – teigia I.Roselli. „Upgrade” prekės ženklas Lietuvoje žinomas ne tik tarp grožio industrijos profesionalų, bet ir daugybės moterų. Lietuvoje didelio populiarumo susilaukė „Upgrade” infraraudonųjų spindulių tiesintuvai, su kuriais išgaunamas ypatingas plauko kritimas, minkštumas ir žvilgumas tiesinant net 30°C žemesnėje temperatūroje! Visgi „Upgrade” prekės ženklo asortimente – daugybė prietaisų profesionalams ir kiekvienos moters grožio ritualams: džiovintuvai, garbanotuvai, tiesintuvai, šepečiai, su kuriais bus galima iš arčiau susipažinti ir išbandyti parodoje, „Upgrade” prekės ženklo stende.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.