2021 03 16

PELENĖS PARODOJE | Susipažinkite su garsiais prekių ženklais „NANOASIA“ ir „Dottore cosmeceutici“!

NANOASIA preparatai sukurti Pietų Korėjoje pagal specialią techninę užduotį europietiškai odai. NANOASIA tiki tuo, kad grožio receptai slypi gamtoje, todėl puikiems rezultatams pasiekti galima augalų komponentus apjungti su šiuolaikinėmis technikomis ir nanotechnologijomis. Procedūros metu aukšto slėgio oro srovės pagalba įvedamas užpatentuotas multipeptidinis serumas.

Pietų Korėjos mokslininkai sugebėjo įterpti į keturių nanometrų dydžio molekulę (kuri yra mažesnė už odos porų dydį) daugiau nei 40 veikliųjų medžiagų. Būtent tai ir yra pagrindinė NANOASIA kosmetikos efektyvumo paslaptis ir leidžia mūsų klientams pasiekti rezultatus jau po pirmos procedūros be mėlynių, skausmo ir adatos dūrių. Šios procedūros ir kosmetikos priemonės yra skirtos visiems, kas nori išsaugoti odos jaunystę ir grožį natūraliais metodais.

Dottore cosmeceutici – vaistas grožiui.

Dottore cosmeceutici“ yra pirmasis lenkiškas kosmetikos prekės ženklas, kilęs iš estetinės medicinos. „Dottore“ produktus sukūrė gydytojų ir vaistininkų komanda, vadovaujama gydytojo Waldemar‘o Jankowiak‘o, remdamiesi patikimomis medicinos žiniomis.

Sukurtas 2012 metais, jis greitai užkariavo kosmetikos rinką Lenkijoje. Dottore cosmeceutici“ produktai taip pat pasiekia ir kitas Europos šalis – įskaitant ir Lietuvą. Visa gamyba vyksta pagal unikalius receptus ir kruopščiai parinktas veikliąsias medžiagas bei žaliavas iš viso pasaulio.

Lauksime Jūsų su specialiais pasiūlymais renginio metu, mielosios!

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.