2021 03 17

PELENĖS PARODOJE | UAB „Gražvalda“ pasirodys su klientų pasitikėjimą pelniusiais garsiais prekių ženklais!

UAB „Gražvalda“ jau virš 20 metų aprūpina grožio meistrus profesionaliomis darbo priemonėmis, įrankiais ir įranga. Įmonės tikslas – padėti meistrui teikti aukščiausios kokybės, išskirtines grožio paslaugas.  Įmonė vertina individualumą, kokybę ir patirtį. Asortimente rasite visame pasaulyje pripažintus prekinius ženklus, kuriamus Japonijoje, Vokietijoje, Italijoje, Belgijoje.

 

APIE PREKĖS ŽENKLUS:

UAB „Gražvalda“ PELENĖS parodoje pasirodys su klientų pasitikėjimą pelniusiais prekių ženklais.

Asortimente turėsi japoniškas Y.S.PARK šukas, šepečius ir aksesuarus. Vokiškas ERMILA ir MOSER plaukų kirpimo mašinėles, itališkus PARLUX plaukų džiovintuvus ir belgiškus OLIVIA GARDEN plaukų šepečius.

Taip pat galėsite iš arti susipažinti su šveicarišku barberingo ženklu TAILOR’S Grooming bei plaukų kosmetika TRINITY ir ALCINA: čia ruošiame jums staigmeną!

Visi prekių ženklai skirti profesionaliam ir kokybiškam darbui grožio salone, o iš plataus asortimento sau tinkamiausią įrankį ar priemonę ras kiekvienas meistras. Parodos metu bus galimybė produkciją įsigyti už specialią kainą.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.