2020 09 03

PEUGEOT 5008 SUV

„Šeimos automobilis 2018“!

Modernus naujojo Peugeot 5008 SUV dizainas palieka įspūdį nuo pat pirmojo žvilgsnio. Atletiškas aukštai pakylėto kėbulo dizainas elegantiškai pabrėžia jo stiprias formas, o 100 % skaitmeninis PEUGEOT i-Cockpit – kompaktinis vairas, 12,3 colių Head up stiliaus įrankių blokas ir 8 colių sensorinis ekranas garantuoja unikalius važiavimo sukurtus įspūdžius.

Tai idealus 7 vietų krosoveris, komplektuojamas su aplinkai draugiškais 2 benzininiais ir 3 turbodyzeliniai varikliais bei 6 pav. mechaninėmis ir 8 pav. automatinėmis greičių dėžėmis. Tai Peugeot modelis, kuris visapusiškais patenkins visus jūsų šeimos mobilumo poreikius. Neveltui konkurse „Metų automobilis 2018“ jis iškovojo „Šeimos automobilis 2018“ titulą.

Nekantriai lauksime Jūsų AUTO BAZAR 2018 parodoje, kurioje galėsite artimiau susipažinti ir išbandyti naująjį Peugeot 5008 krosoverį.

Iki pasimatymo!

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.