2024 05 09

PHOENIX CONTACT. Kibernetinis saugumas tampa įstatymu: pasiruoškite šiai kelionei

PHOENIX CONTACT yra vienas iš lyderių, gaminančių komponentus ir kuriančių sprendimus elektros inžinerijos, elektronikos ir automatikos srityje.

Aukštos kokybės inovatyvūs produktai ir sprendimai naudojami elektromobilių infrastruktūros, įrenginių gamybos, vėjo, saulės energijos, pastatų skaitmenizavimo, kibernetinio saugumo, transporto, vandens ir nuotekų tvarkymo bei daugelyje kitų sričių.

PHOENIX CONTACT įrenginių gamybos ir automatikos srityje turi daugiau nei 100 metų patirtį, ir šiandien padeda įgyvendinti skaitmeninę transformaciją ir diegti išmaniąsias technologijas gamyboje.

Konferencijoje „Making Industry 4.0 Real“ kalbėsime:

  • Kaip globali skaitmenizacija lemia pokyčius pramonės sektoriuose – kibernetinis saugumas tampa vis aktualesnis užtikrinant kokybiškas paslaugas;
  • Kaip NIS2 direktyva paveiks pramonę?
  • PHOENIX CONTACT pavyzdys: kaip mes reaguojame į reglamentus – organizacijos, produktų, sprendimų, paslaugų ir gamybos srityse.

PHOENIX CONTACT stendas – lauko ekspozicijoje.

Laukiame Jūsų!

www.phoenixcontact.com

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.