2020 09 01

Pirmą kartą parodoje MOKYKLA – MOKYKLŲ MUGĖ

Šiais metais parodoje MOKYKLA pirmą kartą vyks MOKYKLŲ MUGĖ, kurioje savo išskirtinumą ir taikomas ugdymo metodikas pristatys penkios mokyklos. Kviečiame apsilankyti 4 salėje ir susipažinti su mokyklų veikla.

 

ERUDITO LICĖJUS

 

Erudito licėjus – tai akredituota tarptautinė dvikalbė mokykla, formuojanti unikalų ugdymo turinį ir metodikas, tarpusavyje derinant nacionalinę bei pasaulyje vertinamas akredituotą tarptautinę Kembridžo ir Tarptautinio bakalaureato (IB) diplomo programas. Licėjuje didelis dėmesys skiriamas matematikai, kalboms, mąstymo bei emocinio intelekto ugdymui, sveikai gyvensenai ir technologiniam sumanumui.

Kaune duris atvėręs 2016 metais, Erudito licėjus šiuo metu vienija beveik 400 sumanių, išskirtinių ir unikalių asmenybių net iš 12 pasaulio šalių, o nuo 2020 metų rugsėjo Erudito licėjus duris atvers ir Vilniuje.

Video pristatymas: https://bit.ly/33pcl6p

 

HEROJUS

Herojus – pradinė bei pagrindinė mokykla, kurios misija yra kurti efektyvias ir motyvuojančias ugdymo patirtis, skatinančias mokinių pažangą ir gerus mokymosi rezultatus.

Šiandien prioritetu laikome mokėjimo mokytis ir asmeninės kompetencijų ugdymą. Manome, kad tik nuosekliai mąstantis, save  suvokiantis, valdantis savo emocijas, motyvuotas vaikas gali įsisavinti dalykines žinias, kurios integruojamos per temas, konceptus, tarpdalykinius tikslus ir yra aktualios vaikui.

Kuriame vertę „įdaiktinant“ žinias, gebėjimus ir mąstymą. Paradoje MOKYKLA 2019 pasidalinsime:

– kaip ugdyti skaitymo įgūdžius (Herojaus knygų klubas),

– kokius įrankius naudoti, siekiant savo užsibrėžtų tikslų (Dienos planas),

– kaip savo idėjas paversti daiktais (Herojaus Rašytojų sąjunga, Pinknygė),

– kaip kartais nuobodžias užduotis paversti laukiamais „desertais“ (STEPAS, matematinė razina, rašalionės).

Kiekvieno vaiko ir mokytojo viduje slypi herojus, tik reikia tinkamos aplinkos bei įkvepiančio mentoriaus jam pasirodyti ir augti.

Video pristatymas: https://bit.ly/342m9U3

 

THE BRITISH SCHOOL OF VILNIUS

The British School of Vilnius, tai tarptautinė mokykla, kuri suteikia puikias akademinias galimybes ir pagalbą joje, bei socialinėje bei emocinėje aplinkoje. Taip vieta, kurioje vaikai jaučiasi saugūs, išskirtiniai ir vertinami šioje pažangioje, modernioje ir įtraukiančioje aplikoje su savo praturtintomis programomis ir morniausiomis technologijomis.

Mes siekiame suteikti jauniems, smalsiems protams, ugdyti pozityvų mąstymą ir ugdyti savarankišką mokymąsi, su gyvenimiškais įgūdžiais kuriant naujoves ir sprendžiant problemas. Vykdydami atvyrą tėvų dialogą ir partnerystėmis su bendruomėne, kiekvienam vaikui parodyti vertę sunkiai dirbant, siekiant užsibrėžtų tikslų, priimti  iššūkius ir ateities karjeros galimybes.

Paroda MOKYKLA 2019 bus nuostabi galimybė visiems susidomėjusiems tėveliams pamatyti, ką The British School of Vilnius gali pasiūlyti jų vaikams ir suprasti, kaip Angliška mokymo programa padės vaikams jų ateities išsilavinime ir gyvenimo pasirinkimuose.

 

VILNIAUS TARPTAUTINIS PRANCŪZŲ LICĖJUS

VšĮ „Vilniaus tarptautinis prancūzų licėjus“ – viena didžiausių ikimokyklinio ir mokyklinio ugdymo paslaugas teikiančių tarptautinių mokyklų Vilniuje. Tai privati, tėvų asociacijos valdoma mokykla, priklausanti tarptautiniam prancūzų mokyklų tinklui, vienijančiam daugiau nei 500 mokyklų beveik 150 šalių. Licėjus siūlo kokybišką, šiuolaikišką ugdymą pagal Prancūzijos ir Lietuvos švietimo ministerijų patvirtintas ugdymo programas. Šiuo metu licėjuje mokosi per 500 įvairių tautybių vaikų nuo 2 m. iki 12 klasės.

 

VIMS INTERNATIONAL MERIDIAN SCHOOL

Mokykla neturi būti pasirengimas gyvenimui. Mokykla turi būti gyvenimas. (amerikiečių rašytojas Elbert Green Hubbard).

VIMS – inovatyvi ir atvira kaitai bei tobulėjimui, teikianti kokybišką išsilavinimą mokykla.

ATRASK PASAULĮ SU MUMIS!

Čia visi skatinami siekti geriausių rezultatų!

Čia visi randa ką veikti!

Čia visi mokosi dalintis gerumu ir rūpintis vieni kitais!

Čia įsitraukia net tėvai!

Čia organizuojame konkursus PANGEA, OWLYPIA, VILIPO!

Čia veikia Meridian Academy!

  • Ugdymas vyksta lietuvių kalba pagal Bendrąsias ugdymo programas
  • Akredituota gimnazija
  • Ugdymas nuo 3,5 metų iki 12 klasės
  • Tarptautinė Kembridžo universiteto mokymo programa (Cambridge International School )
  • Saugi VISOS DIENOS mokykla
  • Išlyginamoji programa – kitų tautybių vaikų ir jų šeimų integravimas į lietuvių kalbos kultūrą
  • Savanorystė ir bendradarbiavimas labdaros bei socialiniuose projektuose
  • Sėkmingas dalyvavimas tarptautiniuose projektuose ir olimpiadose

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.