2020 09 01

Platus spalvų ir formų pasirinkimas

Spalio 3–5 d. parodoje savo gaminius pristatys prekės ženklas IVO.

 

IVO siūlo aukščiausios kokybės miegamojo ir svetainės baldus iš daugelio Europos šalių bei Lietuvos. IVO miegamojo baldai gaminami iš natūralaus ąžuolo ir uosio medienos, o ergonominius čiužinius įmonė gamina Lietuvoje iš natūralių sertifikuotų medžiagų, tad jie pasižymi ortopedinėmis savybėmis. IVO taip pat gamina 100% natūralius vaikiškus čiužinius išrankiausiems Europos vartotojams.

Sofos, fotelių ir minkštų kampų gamyboje naudojamos aukštos kokybės medžiagos užtikrina patikimą baldų eksploataciją ir atitinka individualius stiliaus reikalavimus. Baldai su miegama funkcija ar be, su oda ar audiniu, metalinėmis ar medinėmis kojytėmis suteiks jūsų svetainei elegancijos ir jaukumo. IVO siūlo platų spalvų ir formų pasirinkimą bei įvairius baldų komplektus, jaukiai ir funkcionaliai namų erdvei. Nepriklausomai nuo to, ar Jūsų namuose vyrauja modernistinės idėjos, ar esate ištikimi klasikai, lengvai rasite sau tiksiantį variantą.

 

Daugiau apie dalyvį: www.ivobaldai.lt

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.