2023 10 04

Poilsio ir sveikatingumo kompleksas „Atostogų parkas” kviečia į grožio ir sveikatos karalija

„Atostogų parkas“ – strategiškai puikioje vietoje esantis gamtos prieglobstis, nuo Baltijos jūros ir Palangos kurorto nutolęs 6 km, nuo uostamiesčio Klaipėdos – 30 km. Komplekse kviečiama mėgautis vandens pramogomis, unikaliomis pirčių programomis, SPA ir sveikatinimo procedūromis, apsistoti viešbutyje ar miško apsuptyje esančiose rąstinėse vilose.

Siūlome 16 baseinų Jūsų poilsiui ir sveikatos stiprinimui, 7 pirtis su profesionalių pirties meistrų vedamomis unikaliomis pirties programomis Jūsų kūno stiprinimui.

SPA centras kviečia į grožio ir sveikatos karaliją. Norinčiuosius puoselėti sveikatą, surasti energijos šaltinį, atsikratyti kasdienės įtampos ar trokštančiuosius save palepinti natūraliomis gamtos procedūromis kviečiame išbandyti išskirtines SPA paslaugas. „Atostogų parkas“ pirmasis Lietuvoje mineralinį geoterminį vandenį pradėjo naudoti sveikatinimo tikslais, taigi tik šiame komplekse galima išbandyti procedūrą „Mineralų jūra“ vieninteliame Lietuvoje mineralinio geoterminio vandens baseine, kuri sveikatinimo tikslais derinama su gydomųjų savybių turinčio dumblo – sapropelio aplikacijomis.

„Atostogų parkas“  rasite net du skirtingus restoranus. Vienas jų – „Parko virtuvėlė“ – čia mėgausitės skaniu maistu  ir pajusite autentika alsuojantį požiūrį į maistą. Antrasis restoranas „Parko ranča“ – lietuviški patiekalai, šokiai ir gyvos muzikos vakarai! Rančos garsėja savo dydžiu, stiliumi ir, žinoma, linksmybėmis.

Pramogų vaikams ir suaugusiems: vaikų gimtadieniai, kubilo ir lauko pirties bei dviračių nuoma, o taip pat ir paspirtukų nuoma! Jodinėjimas žirgais, pramogos vandens ir pirčių erdvėje, teniso ir padelio kortai Jūsų aktyviam laisvalaikiui.

Vis labiau populiarėjantį keliavimo būdą kemperiais „Atostogų parkas“ jau turi ką pasiūlyti – šalia poilsio ir sveikatingumo komplekso teritorijos įrengta šiuolaikiška, patogi, saugi ir jauki vieta poilsiui su kemperiu.

Jūsų konferencijoms, seminarams, prezentacijoms, gimtadieniams ir renginiams siūlome įvairias sales ir erdves. Taip pat pasirūpinsime maitinimu ir kavos pertraukėlėmis renginių metu.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.