2020 10 02

Popietė „MANE ĮKVĖPĖ VAIKAI”

Lapkričio 26 d. parodoje Daugiavaikių šeimų asociacija „Mes” organizuoja šiltą ir mielą pašnekesių popietę „Mane įkvėpė vaikai”. Susitiksime su neeilinėmis moterimis, galinčiomis kalbėti apie vaikus, verslus, mokslus, menus ir dar apie begalę dalykų. Moterimis, kurioms vaikų gimimas, augimas ir buvimas kartu yra ne kažkuris gyvenimo etapas ar laikas, kurį reikia kažkaip pratempti ir iškęsti, o savaime suprantamas gyvenimo būdas, paverčiančias gyvenimą nesibaigiančiu nuotykiu. Sugriausime mitus, kad gimus vaikui, gyvenimas sustoja, kad daug vaikų šeimoje – vien vargas ir nesibaigiančios problemos, kad Lietuvos didelėms šeimoms išgyventi neįmanoma.

 Prie kvapnios arbatos kalbėsimės su:
– 7 vaikų mama, puikia įmonės vadove, tituluota „Veikliausia Lietuvos moterimi 2016” bei ypatinga moterimi – Sabina Daukantaite
– 8 vaikų mama, 2014 metais nominuota Mamų MAMA, 2016 metais „Metų gausi šeima“ nugalėtoja, smulkia verslininke ir linksmumo įsikūnijimu Egle Vaitkevičiene
– 4 vaikų mama, šeimos centro „Kartu saldu“ vadove, ir neišpasakyta ramybe spinduliuojančia Kristina Pikūne
– 4 vaikų mama ir bene žymiausia Lietuvos edukologe Austėja Landsbergiene
Popietę moderuos Jurgita Pocienė – 5 vaikų mama, Daugiavaikių šeimų asociacijos MES vadovė ir gausybės socialinių akcijų iniciatorė.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.