2024 01 22

PREMIER BALTIC kviečia sužinoti kaip prižiūrėti odą kelionių metu

 5.B09 PREMIER BALTIC

 PREMIER by Dead Sea – tai ne tik kosmetika. Tai – mokslininkų bei kosmetologijos specialistų bendros veiklos rezultatas, gimęs siekiant pasiekti aukštumas dermatologijos bei chemijos srityje. Skaičiuojame virš trisdešimt metų pasaulyje, bei penkioliktus metus – Lietuvoje. Premier tikslas – sujungti Negyvosios jūros teikiamus stebuklus su aukščiausio lygio technologijomis. Kviečiame užeiti į mūsų stendą ir patiems įsitikinti.

Visos parodos metu, visi norintys galės atlikti veido odos būklės kompiuterinę analizę, siekiant sužinoti kaip jaučiasi Jūsų odą. Pakonsultuosime odos priežiūros klausimais – kokias priemones geriau naudoti keliaujant į karštuosius, šaltuosius kraštus. Kaip paruošti ir prižiūrėti odą kelionių metu, kokias būtiniausias odos priežiūros priemones patartina turėti su savimi įvairių kelionių metu.

 

Facebook: https://www.facebook.com/PremierBalticLT

Instagram: @premierbalticlt

http://www.premierbaltic.eu/

https://shop.premierbaltic.eu/

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.