2020 09 01

Primescan – išskirtinis tikslumas ir greitis

PRIMESCAN – naujausias Dentsply Sirona intraoralinis skeneris

Išskirtinis tikslumas ir greitis. Primescan suteikia plačiausias pritaikymo galimybes – nuo pavienio danties iki pilno dantų lanko skenavimo. Su Primescan intraoralinis skenavimas yra dar tikslesnis, greitesnis ir paprastesnis nei bet kada anksčiau.

Tikslumas

Naujasis Primescan suteikia daugybę naujų galimybių.

Galima teigti, kad Primescan šiuo metu yra tiksliausias intraoalinis skreneris rinkoje *. Dinaminė gylio skenavimo technologija leidžia pasiekti tobulą ryškumą ir nepralenkiamą tikslumą net skenuojant struktūras iki 20 mm gylyje – tai yra absoliutus privalumas skenuojant sudėtingas indikacijas.

Gausite tai, ką matote: Primescan skenuoja neįtikėtinai dideliu duomenų tankiu ir tiksliai nuo pat pradžių pateikdamas visas jo matymo zonoje esančias 3D struktūras.

*Šaltinis: Mehl et al., Accuracy studies at University of Zurich, Int J Comput Dent. (publishing date: March 2019)

Duomenų perdavimas

Spartinkite darbo eigą: atviros duomenų perdavimo parinktys akimirksniu perduoda laboratorijoms ir kitoms trečiosioms šalims aukštos skiriamosios gebos modelius.

Patogus naudojimas

Visi reikalingi objektai, tiek natūralūs audiniai, tiek struktūros, pagamintos iš bet kokių odontologinių medžiagų, lengvai nuskenuojami net ir sunkiai prieinamose zonose. Didesnis matymo laukas leidžia skenuoti mažiau judinant ir sukinėjant kamerą, todėl  gaunamas betarpiškas tikslumas.

Higiena

Galite rinktis iš trijų skirtingų apsauginių skenavimo antgalių variantų – įskaitant autoklavuojamus ir vienkartinius.

Greitis

Greitesnis ir sklandesnis  skenavimas: per sekundę sujungiama daugiau nei 50.000 vaizdų bei greitai apdorojami tikslūs duomenys, reikalingi programinei įrangai.

Naujasis skenavimo centras

Intelektualios savybės ir didesnis patogumas: siekiant užtikrinti tobulą ergonomiką naudojamas intuityvus sukiojamas 16: 9 jutiminis ekranas ir klaviatūra.

 

Daugiau apie dalyvį: www.baltmed.lt

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.