2020 09 02

Pristatome atnaujintą renginių erdvę UNIKALUSIS AŠ, kurią įkvėpia parodos Karjeros partneris KALBA – edukacinės rinkos lyderis!

Čia vyks susitikimai su KALBA studijų koordinatoriais ir kviestiniais svečiais, unikaliomis asmenybėmis, tokiomis kaip A. Jagelavičiūtės asistentė ir prekės ženklo vystymo vadovė Beatričė Paškevičiūtė. Ji papasakos apie neprisitaikančią tikimybių teoriją ir uraganų medžiotojos karjerą. Čia išgirsi patarimus ir istorijas, kurios padės Tau atpažinti savo stipriąsias savybes, suteiks žinių, kaip jomis efektyviai pasinaudoti šiuolaikinėje socialinėje ir darbo aplinkoje, išsikelti tikslus ir auginti save kaip unikalią ASMENYBĘ.

Taip pat galėsi sudalyvauti motyvacinio laiško rašymo workshope ir pasiklausyti KALBA studijų užsienyje koordinatorių patirčių bei pažvelgti į užsienio studijų sritį kitaip. Juk kartais taip norisi paklausti praktiškų ir pikantiškų klausimų konsultacijos metu, tačiau nedrąsu… Į šiuos klausimus bus atsakyta KALBA pasikalbėjimų metu.

UNIKALUSIS AŠ programą rasite čia.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.