2024 04 11

Pristatome nuo 2001 metų sėkmingai veikiančią įmonę – UAB “MULTISISTEMA”

MULTISISTEMA – tai profesionalūs metalo apdirbimo įrankiai ir įranga programinio valdymo (CNC) staklėms.

Mūsų kompanija siūlo aukščiausios kokybės įrankius už prieinamą kainą:

  • Metalo, plastmasės, medžio apdirbimo įrankius;
  • Platų asortimentą – grąžtų, frezų, sriegiklių, sriegpjovių;
  • Tekinimo bei frezavimo įrankius;
  • Ir daugelį kitų.

Pas mus Jūs galėsite įsigyti ne vien įrankių, bet ir pasinaudoti individualiomis techninėmis konsultacijomis, daugiau sužinoti apie įrankių pritaikomumą bei jų technines galimybes.

„MULTISISTEMA“ UAB Lietuvos ir Latvijos rinkose atstovauja tokias, pasaulio lygiu žinomas, profesionalių įrankių gamintojų kompanijas, kaip – KORLOY, YG1-EUROPE, SARATORIUS, WALTER, KLEIN, ONSRUD, EROGLU, KEMMLER, MIB, MICRO 100, ZCC, VOLKEL.

Taip pat didžiuojamės pristatydami savo prekinį ženklą CARBIDEN. Šiuo ženklu pažymėtos prekės yra patikrintos mūsų pastovių klientų ir gavo tik geriausius atsiliepimus.

Siūlome aplankyti mūsų elektroninę parduotuvę – www.mstools.lt. Čia Jūs rasite metalo, plastmasės, medžio apdirbimo įrankius, jų aprašymus, techninę specifikaciją, kainas ir negaišdami savo brangaus laiko galėsite užsisakyti Jums reikiamų įrankių.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.