2020 09 01

Profesionalų komandos konsultacijos parodos lankytojams

INOVECA MEDTECHNA UAB profesionalų komanda patars ir rekomenduos geriausią sprendimą Jūsų poreikiams bei asmeniniam darbo stiliui.

 

Priimtiniausios odontologoginės įrangos kainos, profesionalių vadybininkų bei sertifikuotų odontologijos įrangos inžinierių patarimai ir pagalba renkantis odontologinės įrangos gamintoją, modelį ir komplektaciją.

 

Odontologinė įranga – pardavimas, įrengimas, servisas, priežiūra ir aptarnavimas. UAB INOVECA MEDTECHNA platus medicinos įrangos pasirinkimas – ne tik odontologinė įranga, odontologinės kėdės bei atsarginės dalys, bet ir rentgeno aparatai, autoklavai, dezinfekcija ir sterilizacija bei tam skirtos priemonės, mikroskopai ir kiti optiniai prietaisai, kompresoriai, odontologijos instrumentai, ergonominės kėdės gydytojams.

 

Pristatome ir rekomenduojame tokius odontologijos įrangos gaminotojus bei prekių ženklus, kaip Cefla, Stern WeberAnthosMyRay, Labomed, Anthogyr, Salli, Ekom.

 

Daugiau informacijos apie parodos dalyvį: www.inoveca.lt

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.