2020 09 01

PROFILAKTIKOS AKADEMIJA pristato pirmąjį Lietuvoje ultragarsį dantų šepetėlį kartu su ultragarsiu liežuvio valikliu bei balinamąja dantų pasta

PROFILAKTIKOS AKADEMIJA atstovauja „Megasonex®“ prekės ženklą ir yra šios kompanijos produktų distributoriai Lietuvoje. Tarptautinėje specializuotoje parodoje BALTIC DAYS OF DENTISTRY įmonė pristatys pirmąjį Lietuvoje ultragarsį dantų šepetėlį kartu su ultragarsiu liežuvio valikliu bei balinamąja dantų pasta.

 

 

MEGASONEX® ultragarsis dantų šepetėlis

 

Įsivaizduokite dantų šepetėlį, kuris toks galingas, kad atlieka 192 000 000 judesių per minutę, tačiau žemos veikimo amplitudės dėka yra vienas iš švelniausiai dantis valančių tokios klasės šepetėlių. Įsivaizduokite dantų šepetėlį, kuris apjungia terapinį 1,6 MHz ultragarso judesį su tradiciniu garsiniu poveikiu, todėl įmanoma pasiekti neįtikėtinus dantų priežiūros rezultatus. Įsivaizduokite dantų šepetėlį, kuris yra tartum jūsų rankos tęsinys – specialiai sukurtas taip, kad galėtumėte be jokių pastangų pasiekti ir išvalyti sunkiai pasiekiamas burnos ertmės vietas. Įsivaizduokite aukščiausios kokybės dantų šepetėlį, kuris yra tikras pažangiausių inžinerijos technologijų šedevras!

Veikia itin švelniai. Valo itin švariai.

 • Tikras ultragarsas
 • Tikras švelnumas
 • Ergonomiška forma
 • Tikslus valdymas
 • Pasaulinio lygio dizainas
 • Profesionalus lygis
 • Aukšta kokybė
 • Ekologiškas dizainas
 • Nepriekaištinga etika

 

MEGASONEX® liežuvio valiklis 

 

Liežuvio valymas yra labai svarbi kasdienės burnos priežiūros dalis. Daugelis bakterijų, dėl kurių formuojasi apnašos, atsiranda blogas burnos kvapas bei kyla kitos burnos problemos, kaupiasi ant liežuvio, todėl jį reikia reguliariai valyti. Vis dėlto, daugelis rinkoje siūlomų liežuvio valymo priemonių iki šiol yra labai primityvios.

MEGASONEX®pristato Jums pirmąjį pasaulyje ultragarsinį liežuvio valiklį.

Norime suteikti galimybę visiems klientams, įsigijusiems MEGASONEX®dantų šepetėlį, užtikrinti puikią liežuvio higienos priežiūrą. Mes siūlome įsigyti liežuvio valymo priedą, kurį galėsite pritvirtinti prie dantų šepetėlio rankenėlės vos vienu riešo pasukimu. Tereikia nuimti dantų šepetėlio galvutę ir uždėti MEGASONEX®liežuvio valiklio priedą ir štai… jūsų dantų šepetėlis stebuklingai tampa galingiausiu pasaulyje liežuvio valymo prietaisu. Prašome susipažinti su jo funkcijomis, sužinoti, kokie naujausi mokslo pasiekimai  buvo panaudoti jo gamyboje bei kaip jį reikia naudoti norint pasiekti geriausius rezultatus.

Liežuvio valikliko savybės:

 • Tikras ultragarsas
 • Spaudimo ribotuvas
 • Tikslaus valymo valdymas
 • Galimybė pasirinkti galingumą
 • Efektyvus valymas iš abiejų pusių
 • Optimalus valymo kraštas
 • Profesionalus lygis

 

MEGASONEX® balinamoji dantų pasta 

Įsivaizduokite, kad Jūsų dantys po kiekvieno valymo tampa vis sveikesni.

Įsivaizduokite, kad Jūsų dantys po kiekvieno valymo tampa vis baltesni, nes aktyvuojami natūralūs dantų emalio atsistatymo procesai.

Įsivaizduokite, kad valote dantis naudodami tik profesionalams prieinama dantų pasta, kuri efektyviai nuvalo dantis, nors jos sudėtyje nėra agresyvių valymo medžiagų, kurių poveikiu tiki tiek daug žmonių.

Įsivaizduokite dantų pastą, kurios sudėtyje nėra karčių medžiagų, kurių skonį būtina užmaskuoti, t.y., gaivaus, bet neintensyvaus, skonio.

Įsivaizduokite, kad dantis valote visiškai kitokios rūšies dantų pasta.

MEGASONEX® naujausių technologijų dėka, Jums to įsivaizduoti nebereikia – tai jau tapo realybe!

Pristatome revoliucinį atradimą – MEGASONEX®dantų pastą. Tai pirmoji dantų pasta pasaulyje, kurios sudėtyje yra nano-hidroksilapatito ir kuri gali būti naudojama tiek su elektriniais, tiek su ultragarsiniais dantų šepetėliais (taip pat ir valant dantis įprastu dantų šepetėliu).

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

  Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.