2020 10 02

Projektas „Išmanusis miestas III”

Jau trečius metus iš eilės vykstantis nacionalinis projektas „Išmanusis miestas“ vienija ir skatina bendradarbiauti viešojo ir privataus sektoriaus atstovus. Projekto metu jauniesiems Lietuvos kūrėjams suteikiama galimybė prisidėti prie rajonų savivaldybių teritorijų atnaujinimo. „Išmanusis miestas“ kviečia aukštųjų mokyklų studentus bei verslo atstovus suvienyti jėgas kuriant tokią Lietuvą, kurioje norisi gyventi.

Parodos RESTA metu 3 parodų salės fojė įsikursiančiame įspūdingame projekto „Išmanus miestas” stende galėsite susipažinti su išmaniausiomis idėjomis, kurias Lietuvos aukštųjų mokyklų studentai šiemet siūlo Šiaulių, Akmenės, Ukmergės ir Jonavos rajonų savivaldybėms, atsikvėpti nuo parodos šurmulio ir daugiau sužinoti ne tik apie patį projektą, bet ir susipažinti su pačiomis savivaldybėmis.

Balandžio 27 d. (ketvirtadienį) 14 val.  kviečiame į renginį, kurio metu savo lūkesčius bei įspūdžius iš dalyvavimo projekte pagarsins Jonavos, Šiaulių, Akmenės, Ukmergės rajonų savivaldybių merai. Studentų komandos pristatys save ir savo planus, mintis, kaip išmaniai pakeisti Jonavos, Šiaulių, Akmenės, Ukmergės rajonų savivaldybių tikslines teritorijas.

Daugiau informacijos apie projektą

 

 

Projekto organizatorius – UAB „Structum Projektai”

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.