2023 04 26

RAGUVILĖS stende bus galima išvysti kaip atliekamas vamzdynų aptarnavimas

11:00 ir 15:00 val. Raguvilės stende bus galima gyvai pamatyti, kaip inovatyviomis technologijomis šiandieną atliekamas vamzdynų aptarnavimas, praplovimas televizinė diagnostika – robotas vamzdyje. Kaip inovatyvios technologijos leidžia efektyviai ir ekologiškai aptarnauti visas nuotekų sistemas.

APIE RAGUVILĘ:

Nuo 1993 metų UAB „Raguvilė“ ir jos 66 darbuotojų komanda rūpinasi Lietuvos aplinka – šalina skystas atliekas bei nuotekas, valo vamzdynus, atlieka vamzdynų televizinę diagnostiką, aptarnauja naftos, smėlio ir riebalų gaudykles.

Įmonės  veikla pagrįsta žiedinės ekonomikos modeliu, ir skaidrumu bei procesų atsekamumu. Taip mes galime užtikrinti maksimalią naudą aplinkai, aptarnaujant mūsų klientus. Savo darbe naudojame mobilias programas ir inovatyvias technologijas. Ilgalaikį bendradarbiavimą su mumis renkasi prekybos tinklų, maisto pramonės, pramoninių ir civilinių pastatų priežiūros, komunalinio aptarnavimo, gamybinės įmonės bei privatūs asmenys.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.