2020 10 04

Raiškos terapija

Raiškos terapijos studija tai edukacinių, kūrybinių užsiėmimų erdvė esanti Kaune. Tai kūrybos erdvė kurioje suteikiamos visos sąlygos ir galimybės patirti, pajausti, išreikšti save  kūrybiniame procese per meną: dailę, lipdymą, kūrybą, bei pajausti  atpalaiduojantį, terapinį poveikį.

Tai saugi erdvė patirti dailės terapijos sesijoms, tai  pagalba, suprasti, suvokti, sveikti. Tai ko negali išreikšti ir pasakyti žodžiais, kartais lengviau išreikšti meno priemonėmis

Lapkričio 11d. (šeštadienį) kviečiame dalyvauti Raiškos terapijos studijos edukacinese terapinėse dirbtuvėse vaikams ir suaugusiems. Prie suaugusių stalo dėliosime mandalas iš natūralių medžiagų, jas piešime, spalvinsime. Prie vaikų stalo spalvinsime, piešime ir gaminsime simbolinius draugystės ženklus.

Parodos metu jus  apie dailės terapiją bei visais rūpimais klausimais konsultuos dailės terapeutė Sigita. Bei dailės pedagogė dailės terapijos studijų programos magistrantė Giedrė.

Apie mus http://www.raiskosterapija.lt/paslaugos-19/lt/.
Mes FB-  https://www.facebook.com/raiskosterapija 

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.