2020 08 31

„Raitas” pristato NISSAN LEAF

„Nissan LEAF“ Didesnis nuvažiuojamas atstumas, didesnė galia, daugiau pasirinkimo galimybių Perkamiausias pasaulyje elektromobilis atveria daug naujų galimybių, dovanodamas visą puokštę pačių įvairiausių vairavimo potyrių sėdint už vieno automobilio vairo. Nesvarbu, ar gyvenate mieste, užmiestyje ar tiesiog esate užkietėjęs elektromobilių šalininkas, norintis patirti jaudinančių vairavimo įspūdžių, neįtikėtinai nuostabus „Nissan LEAF“ suteiks daugiau pasitikėjimo savo jėgomis ir leis mėgautis įkvepiančiomis kelionėmis neprarandant ryšio su pasauliu.

Skroskite miesto gatves Leiskitės į keliones po miestą ir ištirkite visas jo grožybes – viena įkrova galite nuvažiuoti iki 270 km* arba iki 385 km* (su „LEAF e+“). Pasirinkus B režimą, padidinamas regeneruojamos energijos kiekis, „e-Pedal“ technologija suteikia smagių potyrių valdant automobilį, o įjungus „Eco“ režimą galima ilgiau mėgautis maloniu vairavimu. „ProPILOT“ ir „Nissan“ pažangiojo mobilumo technologijos pagyvins keliones važiuojant greitkeliu ir palengvins vairavimą intensyviomis eismo sąlygomis. Mėgaukitės kasdienėmis kelionėmis Pasirinkę „D“ režimą ir įjungę „ProPILOT“ sistemą, galėsite be streso įveikti ilgus atstumus. Nepamirškite, kad naudodamiesi plačiausiu Europoje greitojo įkrovimo stotelių tinklu, galite nuvažiuoti dar toliau. Dar daugiau elektrinės pavaros galimybių Norėdami patirti dar daugiau vairavimo teikiamų emocijų, rinkitės „Nissan LEAF e+“. Šis elektromobilis su 62 kWh talpos akumuliatoriumi per akimirksnį perduoda sukimo momentą, išvysto didesnę galią ir viena įkrova nuvažiuoja didesnį atstumą, todėl jis dovanoja dar didesnį vairavimo džiaugsmą ir leidžia nukeliauti dar toliau.

Išbandykite testodrome parodos metu!

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.