2020 08 31

„Raitas” pristato NISSAN X-TRAIL

DŽIAUKITĖS gyvenimu patirdami nuotykių didesniame, drąsesniame mūsų gamos visureigyje, kuriame yra viskas, ko reikia: galinga ir išraiškinga išvaizda, patikimi gebėjimai, naujos kartos technologijos, užtikrinančios valdymą bei erdvė, komfortas ir universalumas, kurių reikia norint mėgautis veiksmo kupinomis kelionėmis su šeima. Kur toliau? Įveskite kelionės tikslą į navigacijos sistemą ir paleiskite savo mėgstamiausią muzikos takelį vos vienu mygtuko paspaudimu. Keliaukite tyrinėti. 2019 m. „Nissan X-TRAIL“: sukurtas suartinti ŠEIMAS.

„Nissan“ išmanaus mobilumo koncepcija iš naujo apibrėžia, kaip naudojame energiją, vairuojame ir įtraukiame automobilius į savo gyvenimą. Ji suartina jus su „X-TRAIL“ ir suteikia labiau užtikrintą ir įkvepiantį vairavimo pojūtį. Pažangios technologijos paverčia keliones labiau asmeniškomis. „Nissan“ išmanusis mobilumas sustiprina vairavimo malonumą ir kasdien daro pasaulį saugesne vieta.

Kai važiuoti sunku, „Nissan“ išmani automobilio statymo sistema ištiesia pagalbos ranką. Tiesiog sulygiuokite automobilį su stovėjimo vieta ir ji nukreips jus, nenaudojant rankų! „X-TRAIL“ siūlo išskirtinę klasėje aplinkinio vaizdo sistemą su judančių objektų aptikimo sistema. Keturios kameros suteikia virtualų 360° automobilio vaizdą iš viršaus su pasirenkamu ekrano stambaus plano priekio, galo ir kelkraščio vaizdu geresniam matomumui.

Su „X-TRAIL“ pagalbinėmis sistemomis jūs vairuosite užtikrintai. „Nissan“ važiuoklės valdymo technologijos užtikrina švelnias ir sklandžias keliones. Tad lipkite vidun ir pirmyn ieškoti nuotykių.

Išbandykite testodrome parodos metu!

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.