2020 09 03

„Renault Trucks Lietuva“ naujienos parodoje

„Renault Trucks Lietuva“ gegužės 16-18 dienomis „Litexpo“ vyksiančioje parodoje „Transbaltica“ pristatys Lietuvos ir Europos vežėjų puikiai vertinamą „Renault Trucks“ T gamos tolimiesiems gabenimams skirtą vilkiką bei transporto sprendimų paketus, apimančius finansavimo, draudimo ir remonto paslaugas, racionalaus vairavimo mokymus vairuotojams, taip pat specialius techninės priežiūros pasiūlymus.

 

T gamos modelis yra sukurtas atsižvelgiant į vairuotojų patogumą, jiems užtikrinant komfortiškas darbo ir poilsio sąlygas bei pagamintas aukščiausius reikalavimus ekonomiškumui ir našumui keliančioms transporto įmonėms. „Renault Trucks Lietuva“ stende eksponuojamas T gamos vilkikas su „High Sleeper Cab“ tipo kabina, kurios išskirtinumas – visiškai lygios grindys, laminuoti dvigubi stiklai ir gausi komforto įranga. Vilkike sumontuoti tvirti ir patikimi jėgos agregatai: robotizuota „Optidriver“ pavarų dėže bei 520 AG Euro 6 standarto variklis su „common rail“ įpurškimo sistema. T gamos vilkikas pasižymi puikiomis aerodinaminėmis savybėmis, optimizuotu nuosavu svoriu didesnei naudingajai apkrovai užtikrinti bei ekonomiškumu dėl naujausios pastovaus greičio palaikymo sistemos „Optivision“. Ji apjungia topografinius ir mobiliuoju ryšiu atnaujinamus kelio profilio žemėlapius, parenka tinkamiausią sunkvežimio važiavimo greitį bei pavarą ir tokiu būdu padeda sumažinti degalų sąnaudas. Šiemet „Renault Trucks“ pristatė ir savo sukurtos sunkvežimių parko valdymo sistemos „Optifleet“ mobiliąją programėlę, kuri leidžia vežėjams prie sistemos patogiai jungtis naudojant išmaniuosius telefonus ar planšetinius kompiuterius. Šis sprendimas padeda transporto įmonėms stebėti ir mažinti degalų sąnaudas bei CO2 emisiją. Realiu laiku matydami įvairius duomenis, parko vadybininkai gali greičiau reaguoti į įvairias situacijas, didinti savo veiklos pelningumą bei klientų pasitenkinimą teikiamomis paslaugomis. Apskaičiuota, kad naudodamos „Optifleet“ transporto kompanijos gali sutaupyti net iki 5 000 EUR per metus kiekvienam naudojamam sunkvežimiui. Dar viena naujovė yra „Dual Energy“ energijos tiekimo sistema, sukurta atsižvelgiant į nuolat augantį suvartojamos elektros kiekį kabinoje. Šią sistemą sudaro du atskirų akumuliatorių blokai. Vienas iš jų yra skirtas tik varikliui užvesti, antrasis – tiekti energiją visai kitai kabinoje esančiai įrangai.

 

Parodos svečiai taip pat galės išbandyti ir specialiai į šią parodą atgabentą „Renault Trucks” vairavimo simuliatorių. Be pažinties prie simuliatoriaus vairo su T, K, C ir D modelių gama čia bus galima patirti ir tikro ralio reido iššūkį su MKR komandos sunkvežimiu, dalyvaujančiu Dakaro ir kituose bekelės raliuose.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.