2020 09 03

RENGINIAI | „Best Beauty Look 2020“ konkursas stilistams

Antrus metus rengiamas „Best Beauty Look 2020“ konkursas stilistams sulaukia didelio susidomėjimo net tik tarp grožio specialistų, renginiu domisi visi, neabejingi madai. Praėjusiais metais apie renginį rašė lietuvių ir ukrainiečių spauda. Šiemet konkurso organizatoriai, atsakingai pasitelkdami mados tendencijas, vesdami ilgas diskusijas ir pasitardami su užsienio kolegomis dalyviams pateikė 5 užduotis:

  1. „Bridal Style“ – klasikinis nuotakos makiažas ir šukuosena, kuriuos atliktų nuotakai vestuvių dieną. Makiažas ir šukuosena tinkantys fotografijai ir filmavimui.
  2. „Red Carpet Style“ – vakarinis makiažas ir sušukavimas/šukuosena tinkantys prie „BLACK TIE“ aprangos. Makiažas ryškus, pageidaujami koloristiniai variantai, galimos spindinčios ir žėrinčios makiažo tekstūros.
  3. „Five O’clock Tea Time Style“ – kokteilio makiažas ir sušukavimas/šukuosena tinkantys arbatos gėrimo ceremonijai. Pagrindinis akcentas yra galvos aksesuaras: skrybėlė, gėlių kompozicijos ar kiti plaukų aksesuarai.
  4. „New Disco Style – Neon“ – kūrybinis makiažas ir sušukavimas/šukuosena tinkantys podiumui, žurnalo viršeliui ar reklamai. Pagrindinis makiažo akcentas yra neoninės spalvos, blizgučiai, žėrintys akmenėliai. Sušukavimui/šukuosenai būdinga apimtis, garbanos ir neoninės plaukų spalvos. Makiažas – koloristinis, galimi Face Art elementai.
  5. „New Art Deco Style“ – kūrybinis sprendimas. Makiažas ir sušukavimas/šukuosena tinkantys podiumui, žurnalo viršeliui ar reklamai. Pagrindinis makiažo akcentas yra grafiškos linijos, ryškūs potėpiai, taisyklingas veido modeliavimas, išraiškinga lūpų tapyba.

Konkurso dalyviai rengia fotosesijas pagal jiems pateiktas užduotis. Dirba komanda: vizažistas, kirpėjas, modelis ir  fotografas. Jie įgyvendina savo idėją nuotraukose ir šios nuotraukos dalyvauja konkurse, o sukurtus įvaizdžius nuotoliniu būdu vertina Tarptautinė teisėjų kolegija. Atskirai vertinamas kirpėjo-stilisto  ir vizažisto darbas, todėl pateikta konkursui nuotrauka turi dvi galimybes būti nugalėtojų gretose.

Finalistų darbai bus eksponuojami parodoje „Best Beauty Look 2020“ parodoje PELENĖ kitaip. Konkurso nugalėtojai apdovanojami „Best Beauty Look 2020“ konkurso taure, diplomu ir rėmėjų dovanomis. Apie konkursą ir jo nugalėtojus sklaidą vykdysime „Stiliaus“ žurnale, lietuviškuose portaluose: DelfiAlfa bei angliškame portale Anglija.lt.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.