2020 10 04

Renginiai ir užsiėmimai parodos dalyvių stenduose (4 parodų salė)

Pagrindinėje parodos ekspozicijoje (4 parodų salė) parodos lankytojų lauks daugiau kaip 60 įmonių ir organizacijų pristatančių savo naujienas. DALYVIŲ E-KATALOGAS

 

 

„CURIOCITY” EDUKACINIO PRAMOGŲ CENTRO stende nr. 4.24 A

Parodoje pirmą kartą prisistatys Didžiausias Baltijos šalyse, net 1500 kv. m ploto, vaikų edukacinis pramogų centras CURIOCITY – unikali erdvė kokybiškam šeimų laisvalaikiui, kur nuostaba apims ne tik vaikus, bet ir jų tėvus!

Pagal koncepciją „žaidžiu – žinau“ sukurtas naujos kartos edukacinis pramogų centras CURIOCITY yra skirtas vaikams nuo 1 iki 13 metų. Daugiafunkcinio miesto įspūdį kuriančioje erdvėje integruotos žaidybinės, edukacinės veiklos bei aktyvios pramogos, sudarytos sąlygos vaikams imituoti realaus gyvenimo situacijas, susipažinti su pasauliu, gamtos reiškiniais, įvairiomis profesinėmis veiklomis bei mokslo sritimis.

Edukacinis pramogų centras gali tapti ir pamokų dalimi. Atraskite mokslo džiaugsmą žaisdami ir tyrinėdami! Pažintinės edukacinės programos darželių ir mokyklų grupėms organizuojamos darbo dienomis iki 16 val.

Dalis patyrimų kupino miesto smalsiems vaikams persikels į parodą MOKYKLA 2017! CURIOCITY kviečia Jus atvykti ir kartu pažaisti išmokti, pajausti! Papasakosime apie eksperimentus smalsumo laboratorijoje, šedevrus kulinarinėje studijoje, miesto herojų darbą, detektyvų iššūkius, spalvų derinimą, garsų galią ir daugybę kitų edukacinių pramogų. Lauksime Jūsų, iki susitikimo!

EMA stende nr. 4.12

Parodos MOKYKLA 2017 metu užsukite į EMA stendą ir išbandykite savo jėgas smagiame žaidime „EMA prieš popierines pratybas“! Kiekvieno parodos dalyvio, išbandžiusio savo jėgas EMA žaidime, lauks prizai ir staigmenos, kvapni kava, įkvepiantys pokalbiai su mokytojais bei galimybė laimėti EMA arba Egzaminatorius.lt pasirinkto dalyko licencijas visai klasei!

Daugiau informacijos čia: https://goo.gl/uBVbeS

LEIDYKLOS „ŠVIESA“ stende nr. 4.35

Leidykla „Šviesa“ kurdama šiuolaikišką edukacinį turinį, siekia, kad vaikai norėtų ekperimentuoti, tyrinėti,  pažinti kartais ne tokius jau sausus skaičius, kalbas, literatūros bei meno kūrinius ir visa, kas jiems įdomu. Kasdien patirdami atradimo džiaugsmą, jie lengviau atras ir tai, kokiais žmonėmis nori tapti.

Leidykla „Šviesa“ parodos metu kviečia į susitikimą su vadovėlių ir skaitmeninių užduočių autoriais. Atėję į „Šviesos“ ir EDUKOS stendą galėsite ne tik užduoti jums rūpimus klausimus, pasidalinti idėjomis, padiskutuoti, bet ir įsigyti leidinių mugės kainomis. Jūsų lauks puikiai nusiteikusi komanda, kuri paruošė ne vieną staigmeną.

LIETUVOS MUZIEJŲ ASOCIACIJOS stende nr. 4.30

Šiais metais Lietuvos muziejų asociacijos stende savo veiklą pristatys net 21 muziejus. Muziejų sąrašas

Renginių stende programa

LIETUVOS NACIONALINĖS MARTYNO MAŽVYDO BIBLIOTEKOS stende nr. 4.07

Prieš metus pradėjusi nuo nulio, Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka šiandien jau džiaugiasi sėkminga moksleiviams skirtų dirbtuvių PATS SAU (Pasidaryk, Atrask, Tausok, Smalsauk, Siek, Atpažink, Užfiksuok) veikla. Iš pradžių turėjome tik įrankių, tačiau ilgainiui dirbtuvės lentynas ir palanges užpildė rėmėjų dovanotos ir darbuotojų bei lankytojų suneštos gamybinės medžiagos, nebereikalingi elektros prietaisai ir kiti daiktai, labai praverčiantys įgyvendinant netikėčiausias idėjas. Moksleivius įkvepia kūrybinis procesas, o aplinkos sergėtojus džiugina antrinis žaliavų panaudojimas.

Veiklų stende programa

ŠIUOLAIKINĖS MOKYMOSI APLINKOS stende nr. 4.11

„Šiuolaikinės mokymosi aplinkos“ stende atsidursite klasėje, pilnai aprūpintoje šiuolaikinėmis technologijomis ir pažangiomis mokymo(si) priemonėmis. Taip pat kviečiame į pranešimus ir pristatymus, kuriuose mokytojai-praktikai pristatys šiuolaikinių mokymo(si) priemonių galimybes pradinio ir bendrojo ugdymo mokymo(si) procese bei atsakys į Jums rūpimus klausimus.

Programą ir registraciją į pranešimus rasite čia: https://goo.gl/uBVbeS

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.