2020 09 01

Renginiai tėvams

Šiemet parodoje – daug vertingų renginių tėvams

Vaikams reikalingas balansas ir aiškumas. Atiminėdami kompiuterius, planšetes, telefonus, slėpdami TV pultelius rankinėse, mašinose bei darbuose, mes nesprendžiame problemos. Renginyje kalbėsime, kaip palaikyti teisingą vaiko dienos ritmą kartu su informacinėmis technologijomis ir sveikatinimu. Organizatorius: Mokytojos Jurgos šeštadieninė mokyklėlė.

Paskutinė konflikto stotelė. Universalus porų nesutarimų sprendimo algoritmas – vienas ir visiems laikams! Bet kokios poros gyvenimo druska – konfliktai. Tačiau egzistuoja paprastas algoritmas, kaip spręsti kone visus iškylančius konfliktus. Jį parodos renginyje pristatys Moderniosios terapijos centro psichologai Eglė Adomavičiūtė ir Julius Tilvikas.

Vaiko laikas. Kaip vaikystės patirtys ir išgyvenimai suformuoja mus kaip žmones? Buvo laikas, kai galėjome žaisti visą dieną ir nesirūpinti rytojumi. Kaip formuojasi vaiko pasaulėžiūra, įpročiai, kaip atsiranda problemos ar gabumai, ir ką galime daryti kitaip, kad laikas vaikystėje būtų kuo geresnis. Apie tai renginyje kalbės Moderniosios terapijos centro psichologė Šarūnė Vienė.

Laikysena: ką apie ją turėtų žinoti vaikai, tėvai, pedagogai? Kas yra taisyklinga laikysena, kaip ją formuoti, išlaikyti. Renginyje sužinosite, į ką turėtų atkreipti dėmesį tėvai namuose, o pedagogai – ugdymo įstaigose, kad vaikų laikysenos išliktų nepakitusios. Pranešėja – Daiva Janarauskienė, kineziterapeutė, viena iš sveiko kūno studijos „Sportis“ įkūrėjų.

Kaip mokyti vaikus apie pinigus? Kokie yra vaiko finansinio ugdymo pagrindai, kada ir kaip duoti kišenpinigius? Kaip išlaikyti balansą tarp laisvės ir kontrolės vaikui tvarkant savo pinigus. Renginyje į šiuos klausimus atsakys ir gyvenimiškomis istorijomis pasidalins lektorė Milana Jonikienė.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.