2020 09 01

Renginių scenoje – nuo eksperimentų iki akrobatikos pasirodymų

Mokomoji pramoga „Pažink mokslą kitaip“. Vaikų ir jų tėvelių laukia karščiu alsuojantis mokslinis vakarėlis, kuris prikaustys visų dėmesį – gaminsime, sprogdinsime, eksperimentuosime ir visai kitaip sužinosime apie mus supantį pasaulį. Organizatorius: Iliuzijų namai „Eureka“.

„Mašos ir Lokio“ pasirodymas. Sužinokite, iš kur atkeliavo mergaitė Maša ir labai linksmas Lokys. Jie kvies kartu žaisti, dainuoti, šokti ir patirti daug nuostabių bei nepamirštamų nuotykių.

Lėlių spektaklis apie atliekų rūšiavimą „Kontis ir Tvarkius“. Rūpestingasis konteineris Kontis ir linksmasis peliukas Tvarkius atkeliauja žaismingai supažindinti vaikus su atliekų rūšiavimu. Organizatorius: VŠĮ „Žaliasis taškas“.

Vaikų muzikos studijos „Džimba“ pasirodymas. Į nuotaikingą pasirodymą kviečia vaikų muzikos studija „Džimba“ su draugais Edgaru Lubiu, Ingrida Kazlauskaite, Deividu Basčiu. Linksmi vaikų balsai ir smagi programa užburs visus parodos lankytojus.

Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro netradicinio meno / cirko studijos „Šypsena“ pasirodymai. Įvairus ir spalvingas jaunųjų atlikėjų pasirodymas: akrobatika, ekvilibras ant ričių, gimnastika, žongliravimas ir fokusai.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.