2024 02 21

Resta 2024 parodoje Stelauto pristatys išskirtinę automobilių gamą

Dideli pokyčiai Lietuvos automobilių rinkoje: po vienu stogu – septyni prekės ženklai. Stelauto Vilniuje ir Kaune atstovauja net 7 prekinius ženklus „Peugeot“, „Opel“ „Citroën“, „Alfa Romeo“, „Jeep“, „Fiat“, ir ,,DS Automobiles”.

Resta 2024 parodoje Stelauto pristatys išskirtinę automobilių gamą – nuo mažojo miesto elektromobilio “Citroen Ami”, bekelės kovotojo “Jeep Wrangler” – iki išskirtinės komplektacijos komercinio “Peugeot Boxer TEAM”.

Bus atskleistos įvairios galimybės ir idėjos, kaip automobiliai gali būti pritaikyti būtent Jūsų poreikiams verslui ir asmeniniam naudojimui.

„Mūsų asortimente atsiradusios naujos automobilių markės įkvėpė ir naujo prekių ženklo „Stelauto“ gimimą. Kadangi atstovaujame didžiajai daliai „Stellantis“ prekių ženklų, sugalvojome giminingą pavadinimą: taip siekiame būti arčiau gamintojo ir šviesti ryškiau nei kada nors anksčiau“, – paaiškino bendrovės „Stelauto“ vykdomoji direktorė Renata Odinienė. „Stellans, -antis“ yra būdvardis, kilęs iš lotyniško veiksmažodžio „Stello“, ir reiškia „žibantis, tviskantis, nusėtas žvaigždėmis“. Nauji septynių markių automobiliai – tai vienas didžiausių šiuo metu Lietuvoje vienoje vietoje sutelktų asortimentų. Siekiant išplėsti fizinę modelių ekspoziciją ir pagerinti klientų aptarnavimą, numatoma plėtra Vilniaus ir Kauno patalpose.

 

Vienas iš pagrindinių bendrovės „Stellantis“ strateginių tikslų yra įsipareigojimas elektrifikuoti ir užtikrinti tvarumą. Įmonės gamintojo elektrinis SUV „Jeep Avenger“ buvo pripažintas Europos metų automobiliu 2023. Bendrovės valdoma „Peugeot“ markė yra viena elektromobilių gamintojų lyderių Europoje. Čia šiemet ji siūlys jau 12 vien elektros energija varomų modelių. Naujausias jų iki 700 kilometrų viena įkrova nuvažiuojantis „Peugeot e-3008“ taip pat pretenduoja nuskinti 2024-ųjų Europos metų automobilio laurus ir jau netrukus išriedės į Lietuvos gatves, o vėliau šiemet Senajame žemyne bus pristatyti visiškai nauji e-408 ir e-5008 elektromobiliai. Be elektrifikavimo, „Stellantis“ daug investuoja į autonominio vairavimo ir ryšio technologijas, tvarų medžiagų naudojimą ir perdirbimą. Pavyzdžiui, į keleiviniuose ir komerciniuose bendrovės markių automobiliuose naudojamą balso asistentą netrukus bus įdiegta „ChatGPT“ technologija, o naująjį „Peugeot e-3008“ modelį jau sudaro 23 proc. perdirbtų medžiagų, įskaitant plieną ir polimerus.

 

Stelauto atstovybėse Ukmergės g. 300, Ukmergės g. 279A, bei Savanorių pr. 404G Kaune rasite ne tik pagrindinius „Stellantis“ grupės atstovaujamus prekinius ženklus, bet ir galėsite atlikti automobilių priežiūros ir remonto darbus.

Stelauto Vilniuje Ukmergės g. 300 taip pat rasite ir naudotus lengvuosius bei komercinius automobilius su garantija ir patikrinta serviso istorija.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.