2024 02 15

Resta GO

Pirmą kartą Lietuvoje, „Statyba ir architektūra“ kartu su partneriais, RESTA parodai, ruošia edukacinį, foto-orientacinį žaidimą, pasitelkiant papildytosios realybės funkcijas – RESTA GO.

Papildytoji realybė (angl. Augmented reality) – papildo priešais mus esantį realųjį pasaulį skaitmeniniu turiniu, kuris naudojamas įtraukiančiai ir interaktyviai patirčiai sukurti ir yra matomas naudojantis savo mobiliuoju telefonu ar planšete. Įsivaizduokite pasaulį, kuriame matome realų jo vaizdą, tačiau taip pat turime ir virtualios realybės 2D ar 3D priedų – tai ir yra papildytoji realybė.

RESTA GO – tai edukacinis žaidimas, kuris interaktyviai supažindina su statybos, architektūros ir inžinerijos sektoriais Lietuvoje. Žaidimo metu, dalyvis aplankys visas RESTA parodų sales ir ras jose esančius QR kodų punktus su žaidimo užduotimis. Parodos metu, dalyvis turės įvykdyti trijų skirtingų kategorijų užduotis:

  • Mėlynas QR kodas – fotografavimosi punktas. Dalyvis turi nuskenuoti QR kodą ir atsiradus 3D modeliui su juo pasidaryti nuotrauką;

  • Žalias QR kodas – informacinis punktas. Dalyvis turi nuskenuoti QR kodą ir išklausyti trumpą informaciją apie statybų sektoriaus aktualijas ar pan;

  • Raudonas QR kodas – klausimų-atsakymų punktas. Dalyvis turi nuskenuoti QR kodą ir atsakyti į klausimą susijusį su inžinerijos sektoriumi ar pan.

Atsitiktiniu būdu, viso žaidimo užduotis įvykdę dalyviai, bus apdovanojami „Statyba ir architektūra“ įsteigtais prizais.

Žaidime nemokamai gali dalyvauti visi norintys. Visos nuotraukos padarytos žaidimo metu bus išsaugojamos asmeninėje dalyvių ir viešai matomoje žaidimo galerijoje. Tai puiki galimybė pamatyti RESTA kitu formatu, gauti naudingos informacijos ir laimėti puikių prizų. Susitikime ten, jau balandžio 25-27 dienomis ir praleiskime laiką kartu!

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.