2020 09 01

RETROFORMA sugrįžta su naujausiomis interjero dekoravimo tendencijomis

Interjero dizaino salonas RETROFORMA pirmą kartą visuomenei buvo pristatytas 2004 metais parodų ir kongresų centre LITEXPO. Po 15 metų pertraukos RETROFORMA sugrįžta su nauju tikslu – nustebinti ir įkvėpti visus, kuriems svarbios nestandartinių baldų ir interjero detalių naujovės. Tarptautinėje parodoje BALDAI.INTERJERAS.DIZAINAS 2018 interjero dizaino salonas pasirodys net su dviem projektais: DIENA SU RETROFORMA bei SPALVŲ ISTORIJOS.

Spalio 11 dieną RETROFORMA kvies visus architektus, interjero dizainerius, dekoratorius ir interjero entuziastus dalyvauti pažintinėje konferencijoje DIENA SU RETROFORMA. Renginio metu bus pristatytos naujausios 2018-ųjų rudens–žiemos DESIGNERS GUILD, RALPH LAUREN, OSBORNE&LITTLE, HARLEQUIN, ZOFFANY, MORRIS&CO audinių, tapetų ir namų aksesuarų kolekcijos bei interjero dekoravimo tendencijos.

Specialiai šiai parodai įrengta ekspozicinė erdvė SPALVŲ ISTORIJOS visiems parodos lankytojams suteiks galimybę naujausius audinius, tapetus bei spalvas pamatyti skirtingose perspektyvose. Ekspozicija bus sudaryta iš dviejų miesto būstą primenančių erdvių.

Nepraleiskite galimybės visas tris parodos dienas pamatyti ir įsigyti išskirtinių, naujausių darbų iš gerai žinomų užsienio kūrėjų!

RENGINIO PROGRAMA

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.