2020 10 23

„Rimotex“ – tekstiliniai ortakiai

UAB Rimotex atstovauja čekų įmonę – tekstilinių ortakių gamintojus PRIHODA. Įvairumas ir specialus apdorojimas naudojamų audinių leidžia tekstilines sistemas naudoti patalpose, kuriose būtinas oro vėdinimas, šildymas, drėkinimas, aušinimas, bei šaldymas.

Oras tikslingu būdu tiekiamas pro įvairių matmenų audinyje perforuotas angas. Taigi, įdomūs techniniai sprendimai ir dideli reikalavimai – šiandien įveikiami. Tekstiliniai ortakiai atitinka priešgaisrinius, higieninius, patvarumo ir estetinius reikalavimus. Tekstilinių ortakių naudojimas sumažina net iki 70% išlaidų. Į kainą įskaičiuojant parinktus ortakius, transportavimą, montavimą, tinkamo oro srauto parinkimą bei numatytą valymą. Tekstilinių ortakių sumontavimas ir išmontavimas užima tik mažą laiko tarpsnį, lyginant su laiku, reikalingu sumontuoti įprastas oro tiekimo sistemas.

 

Dėl išskirtinai vienodai paskirstomo oro – tekstiliniai ortakiai puikus sprendimas baseinuose, sporto salėse, biuruose. Daugiau panaudojimo galimybių rasite ČIA.

Paskutinieji įgyvendinti objektai: maisto apdirbimo įmonės, Vilniaus Fabijoniškių baseinas, Palangos baseinas, sporto salės Norvegijoje.

Daugiau apie įmonę ČIA.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.