2022 04 06

Rinka pateikia iššūkių – RESTA atsako sprendimais

Gyvai grįžtančioje parodoje RESTA įmonės pristatys ne tik naują požiūrį į tradicinius, įprastus dalykus, bet ir suteiks galimybę gyvai pamatyti tai, ko pasaulyje yra vos kelios dešimtys.

Greitai besikeičianti rinka nuolat pateikia naujų iššūkių. Tiek verslui, tiek atskiriems specialistams ir net vartotojui svarbu greitai rasti sprendimus. RESTA yra erdvė ir būdas sužinoti apie efektyviausius rinkos sprendimus, juos „pačiupinėti“ ar net „čia ir dabar“ pasimokyti.

Tokių mašinų pasaulyje pagaminta tik 70, viena iš jų bus parodoje RESTA

Ekologiškumas, draugiškumas aplinkai aktualūs ir statybos įrenginių rinkai. Įvertinęs naujausias  tendencijas, Vokietijos gamintojas „Bomag“ sukūrė 71 kg akumuliatorinį vibroplūktuvą „Bomag BT60e“, kuris savo darbinėmis charakteristikomis niekuo nenusileidžia benzininiams analogams, o akumuliatoriaus užtenka 30 minučių dirbti nepertraukiamai. Kol kas pagaminta tik pirmoji partija – 70 vnt. „Elremta Mastermann“ yra vienas iš nedaugelio paties gamintojo atrinktų atstovų, gavusių vieną įrenginį pristatymui parodoje.

„Kai kurios šalys, kaip pavyzdžiui, Norvegija, didžiųjų miestų centruose uždraudė vidaus degimo variklius dėl CO2 emisijos ir keliamo triukšmo, – apie tendencijas ir sprendimus pasakoja Ugnius Noreika, UAB „Elremta Mastermann“ pardavimų ir rinkodaros direktorius. – Pasauliui renkantis žalią kryptį, gamintojai plečia pasiūlą. Taip pat į parodą RESTA tikimės atvežti statybinės įrangos gamintojo „AtlasCopco“ energijos stotį „ZenergiZe ZBP45“. „AtlasCopco ZenergyZe“ – tai energijos saugojimo sistema, sprendimas aplinką tausojančiam ateities objektui.“

Kita tendencija – darbuotojų, ypač kvalifikuotų, trūkumas. Atsakymas į šiuos iššūkius – daugiau ir profesionalesnės įrangos. Parodoje įmonė pristatys ir Vokietijos gamintojo „Knauf PFT“ GmbH gipso kartono pjaustymo stakles „PFT BoardMaster“, kurios ne tik kelis kartus išaugina darbo našumą, bet ir mažina atliekų kiekį. Įrenginio universalumas leidžia imtis sudėtingiausių gipso kartono pjaustymo ir frezavimo užduočių.

Paroda RESTA pasiūlys galimybių ne tik profesionaliam statybininkui, bet ir reikliam privačiam vartotojui, nes parodoje bus pristatomos pažangiausios darbui statybose reikalingos technologijos, nuo rankinio įrankio iki sudėtingiausių mašinų ir mechanizmų.

100 metų istorija – modernios rinkos sąlygomis

UAB „Koelner Vilnius“, kuri yra RAWLPLUG (tvirtinimo sprendimų) atstovė Baltijos šalims, veikia pagal principą – jei žmogus neina prie kalno, tai kalnas ateina pats. Į parodą atvažiuoja istorija, kuri prieš 100-metį sukėlė revoliuciją tuometinės rinkodaros ir tiesioginio pardavimo srityje. Tada tai buvo sunkvežimiaimobilūs parodų salonai „Rawlplug Traveling Showroom“, dabar – mobilusis mokymų, bandymų ir inovacijų centras RAWLPLUG TRUCK, kurį į parodą atveš RAWLPLUG atstovė Baltijos šalims „Koelner Vilnius“.

„Pirmąsias 3 parodos dienas mobiliajame centre vyks praktiniai mokymai apie naujausius RAWLPLUG tvirtinimo sprendimus, apie darbą su „EasyFix“ programa projektuotojams. Taip pat pristatysime elektrinius įrankius, dujines viniakales ir tvirtinimo medienoje sprendimus“, – pasakoja įmonės vadovas Darius Šiliauskas, akcentuodamas pranašumą vienoje vietoje ir tuo pačiu metu teorijos sujungimą su praktika.

Šiuolaikinės europinės normos įtvirtino nuostatą – sertifikuotos tvirtinimo sistemos pagal sertifikuotas metodikas arba ETA, Europos techninis įvertinimas. Parodos dalyviams – statyba besiverčiantiems meistrams ir įmonėms, kurioms svarbu įgyti kvalifikuotų darbuotojų, – RAWLPLUG atstovai, tiekiantys sertifikuotus tvirtinimo sprendimus ir atliekantys profesionalius mokymus, yra dar vienas efektyvus problemos sprendimas.

Patalpų vėdinimas keičia žaidimo taisykles

Įsigaliojus reikalavimui statyti A++ energinio naudingumo pastatus, kilo prastai vėdinamų patalpų grėsmė su drėkstančiomis sienomis ir pelėsiu. Tai ne tik gendantis pastatas, bet, svarbiausia, žmogaus sveikata, kokybiškas gyvenimas.

Modernūs gyvenamųjų patalpų vėdinimo sistemų gamintojai iš Lietuvos „OXYGEN group“ siūlo išmanius naujos kartos vėdinimo sprendimus, keičia sektoriaus žaidimo taisykles.

„Mes orientuojamės ne tiek į pačią geležinę įrangą, kuri pučia orą, kiek į tai, koks oras pučiamas.  Oras gyvenamosiose patalpose turi būti toks, kokio reikia, kada jo reikia ir kiek reikia, nes savo misija laikome užtikrinti žmogui kokybišką mikroklimatą ir itin paprastą rekuperatoriaus valdymą, – akcentus dėlioja „OXYGEN group“ vadovas Žilvinas Salialionis. – Paprastai rekuperatorių žmonės priima kaip dėžę, kuri pučia orą, bet praleidžia esmę – kam ta dėžė iš viso reikalinga. Parodoje pabandysime žmonėms atverti rekuperatoriaus esmę, nes gera nuo blogo paprastai pradedama skirti tik pagyvenus patalpose be rekuperatoriaus ir su juo. Beje, kokybiškas mikroklimatas – tai ne tik oro, bet ir reikiamo drėgmės kiekio užtikrinimas, pasitelkus naujos kartos entalpinę technologiją.“

Parodoje RESTA įmonė pristatys itin kompaktiškus, vos 25 kg svorio rekuperatorius arba apie 20 kg lengvesnius už populiarius rinkoje. Taip yra todėl, kad „OXYGEN group“ taiko pažangiausias gamybos technologijas, kurios metalinį korpusą leidžia pakeisti polipropilenu (EPP), užtikrinančiu aukštą šiluminę ir akustinę varžą. Dabartinių aktualijų kontekste tokie rekuperatoriai itin aktualūs, nes jiems reikia kur kas mažiau metalo, kurio kainos jau pakilo apie pusantro karto. Rekuperacija su „OXYGEN“ yra taip lengva, kaip kvėpuoti oru.

Įmonės vadovas – vėdinimo ekspertas Ž. Salialionis parodoje skaitys pranešimą „Rekuperacija: baubas ar draugas?“ Tai tik kelios iš daugelio gyvai sugrįžtančios parodos RESTA naujienų. Naujas požiūris, naujos technologijos ir žaliosios tendencijos yra tai, kas ne tik įkvepia, bet ir padeda rasti sprendimus, įkvepia verslui gyvybingumo.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.