2024 03 04

Rinkoje lyderiaujanti įmonė UAB „Wood line“ atvyksta į RESTA 2024

Wood Line –  Rinkoje lyderiaujanti UAB „Wood line“ jau daugiau nei 20 metų tiekia kokybišką medieną ir kitas natūralias medžiagas bei siekia aprūpinti Lietuvos ir Baltijos šalių baldų ir statybos pramonę aukštos kokybės ekologiškais produktais. Bendrovė bendradarbiauja su žinomais Europos, Šiaurės ir Pietų Amerikos, Azijos bei Afrikos gamintojais. UAB „Wood line“ skirtas FSC® sertifikatas, suteikiantis garantiją, kad atitinkamai pažymėti tiekiami produktai kilę tik iš miškų, kurie tvarkomi atsakingai ir laikantis tvarumo principų.

Produktai:

Pagrindinis – kietmedžiai

  1. Kietmedžiai – tai puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško kokybiškų, ilgaamžių ir stilingų sprendimų.  Mūsų prekių asortimente rasite platų kietmedžių pasirinkimą, kuris patenkins net ir išrankiausius klientus. Jie gali būti naudojami įvairiems sprendimams, tokiems kaip:
  • Terasos ir takai: Kietmedžio terasos ir takai ne tik suteikia estetinės vertės, bet ir yra patvarūs bei atsparūs oro sąlygoms.
  • Fasado apdaila: namų fasadui  suteikia nepakartojamo žavesio ir išskirtinumo. Kietmedžio fasado apdaila pasižymi ne tik estetine verte, bet ir praktiškumu bei ilgaamžiškumu. Tai suteikia neribotas dizaino galimybes ir leidžia sukurti unikalų bei stilingą fasadą.
  • Tvoros ir pertvaros: Kietmedžio tvoros ar pertvaros gali ne tik atskirti skirtingas zonas jūsų sode, bet ir suteikti privatumo bei apsaugos nuo vėjo.
  • Suoliukai ir kiti mažosios architektūros akcentai: kietmedžio suoliukai yra ne tik funkcionalūs,  suteikia jaukumo bei grožio jūsų lauko erdvei, bet ir ilgaamžis sprendimas.

Kietmedžiai – tai puikus pasirinkimas , kai kalbama apie kokybiškus ir ilgaamžius baldus, grindis ar kitus interjero elementus.

(Kietmedžio terasos – Natūralus medis, lukštas, briaunos | Woodline)

  1. Dažytos eglės dailylentės – galime pasiūlyti skandinaviškos pušies dailylenčių pagal Jūsų pasirinktą profilį ir spalvą, apdailintų skirtingais apdailos būdais. (Dažytos vidaus ir lauko dailylentės – Natūralus medis, lukštas, briaunos | Woodline)
  1. Wood Line naujiena – Akustinės panelės: Sumažinkite triukšmo lygį bet kurioje patalpoje ar erdvėje naudodami garsui nepralaidžias akustines plokštes. Mūsų plokštes galima montuoti ant lubų, sienų ir net baldų, jos dažniausiai naudojamos biuruose, mokyklose, ligoninėse, viešbučiuose, restoranuose ir mažmeninės prekybos parduotuvėse, siekiant sukurti patogesnę ir ramesnę aplinką.

(Kitos medžiagos, Interjero medžiagos – Natūralus medis, lukštas, briaunos | Woodline)

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.