2021 03 16

SAULĖS KLIOŠAS | DRIVE IN LIVE | VILNIUS

Saulės kliošas savo istoriją klausytojams pasakoja jau daugiau nei 20 metų. Ir ši istorija – tęsiasi! Jau balandžio 15 d. turėsite neeilinę progą, savo mylimą muziką išgirsti gyvai. Viena aktyviausiai koncetruojančių, viena populiariausių Lietuvos grupių yra mėgstama skirtingose amžiaus grupėse, todėl laukiame jūsų visų – su draugais, šeimomis, seneliais, giminaičiais. Saulės kliošas, tai – ne tik muzika; tai – buvimas drauge. Vokalistė Justė dovanos pavasarinę šypseną, tuo tarpu Laurynas, gali būti, ir vėl norės suburti klausytojus kokiai nors diskusijai. Karantinas Saulės kliošo nesustabdė, atvirkščiai – grupė dalyvavo įvairiuose muzikiniuose projektuose, pagal galimybes koncertavo ir intensyviai kūrė. Net ir šiuo metu Saulės kliošas gyvena kūrybinėse dirbtuvėse, apie kurias, tikėkimės, papasakos artėjančio koncerto metu. Pati šilčiausia, lengva, sielą ir mintis atpalaiduojanti RnB, pop, soul muzikos sintezė, ištikimiausiems klausytojams skambės jau balandžio 15 d.

Renginio nuoroda Facebook: https://fb.me/e/Sad2OWug

Renginio nuoroda bilietai.lt sistemoje: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/saules-kliosas–drive-in-live-330518/

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.